برترینهای کسب و کارعمومی

5 نوع گیاهی که باید در فضای داخلی هر خانه‌ای وجود داشته باشد

باید بدانید که کدام گیاهان گلدانی هستند که زندگی را به فضای منزل می‌بخشند و فضای داخلی منزل را زیباتر می‌کنند. اگر می‌خواهید خانه خود را به یک باغ سرپوشیده تبدیل کنید اما زمان زیادی برای خرید و مراقبت از بسیاری از گیاهان ندارید باید در نحوه نگهداری استراتژیک عمل کنید و گیاهان خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

معتاد شدن به خرید اینترنتی، یکی از بهترین کارهایی است که امروزه خیلی از ماها این عمل را انجام میدهیم و بسیار راضی هستیم. زیرا بسیار در وقت ما صرفه جویی میشود و در واقع با یک تیر دو نشان میزنیم، هم به کارهایمان میرسیم و هم خرید خود را انجام داده ایم بدون آنکه از منزل خود یا محل کار خود خارج شویم. برای خرید گلدان آپارتمانی به شکل مدرن و جدید و آشنایی با مزایای آن بر روی لینک کلیک کنید.

در اینجا پنج نوع از گیاهان آپارتمانی وجود دارد که فضایی پر از سبزی ایجاد می‌کنند. با پیروی از ایده‌های زیر، می‌توانید خانه خود را به واحه سرپوشیده‌ای تبدیل کنید که همه در کوتاه مدت آرزوی آن را دارند.

گیاهان آپارتمانی مناسب منزل

1) گیاه نخل

برای ایجاد فضایی سه بعدی و اضافه کردن تغییر به اتاق، قطعاً به گیاهی در یک گلدان بزرگ روی زمین نیاز دارید. گیاهی می‌خواهید که تأثیر بگذارد، اما در عین حال به مراقبت زیادی نیاز نداشته باشد.

توصیه می‌کنیم گیاهی را از خانواده نخل انتخاب کنید. رشد آنها آسان است و نیازی به مراقبت دقیق ندارند.

2) گیاهان مینیاتوری

صرف نظر از سبک خانه خود، می‌توانید از زیبایی گیاهان کوچک استفاده کند. گیاهان مینیاتوری میزهای اتاق خواب، آن‌هایی که در حمام هستند و همچنین میز اتاق نشیمن را شاداب و سرزنده می‌کنند. گیاهان فشرده و در عین حال بدون نیاز به مراقبت روزانه مانند ساکولنت ها در این شرایط ایده آل هستند.

3) گیاهان مصنوعی که به نظر طبیعی می‌رسد

اکثر خانه‌ها حداقل یک مکان دارند که نور خورشید را اصلا دریافت نمی‌کند، مانند یک اتاق خشکشویی. به جای اینکه گیاهان را به طور دوره‌ای به پنجره منتقل کنید، تمام تعصبات را کنار بگذارید و روی یک یا دو گیاه مصنوعی سرمایه گذاری کنید. آن‌ها بدون نیاز به نور یا آب خانه را تزئین کرده و فضا را به مکانی دنج‌تر تبدیل می‌کنند.

4) گیاهان آویزی برای قفسه و آستانه

گیاهانی که برای جلوه دادن به اتاق روی میز آشپزخانه یا میز آشپزخانه می‌گذارید عالی هستند، اما برای دستیابی به اصالت و کامل بودن باغچه خانگی خود سرمایه گذاری روی گیاهان آویزان را در نظر بگیرید. اگر به دنبال این هستید که آنها را روی طاقچه قرار دهید، پیچک و زنبق سبز احتمالاً بهترین هستند. اگر تصمیم دارید کمی به فضای داخلی دفتر خود نشاط ببخشید، می‌توانید ساکولنت ها را در کتابخانه یا قفسه‌های دیواری قرار دهید.

5) یک گیاه بزرگ در باغ گل

گاهی اوقات بهترین راه برای جلب توجه بیشتر به یک گیاه، قرار دادن آن در یک غرفه یا باغ گل جذاب است. این نوع لوازم جانبی داخلی نه تنها از ظاهر منظم‌تری در باغچه منزل استفاده می‌کند، بلکه پیچیدگی بیشتری نیز به فضا می‌بخشد.

دکمه بازگشت به بالا