عمومی

کرایه خودرو در کیش مختص چه خودروهایی می باشد؟

در صورت بروز تصادف شرکت اجاره دهنده خودرو را مطلع سازید و باید کروکی خودرو توسط مشتری از پلیس راه دریافت گردد؛ در غیر این صورت تمامی خسارت بر عهده مشتری خواهد بود. همهی خودروها در کیش باید تمیز باشند؛ پس در صورت کثیفی خودرو، متحمل جریمه خواهید شد. در هنگام تحویل خودرو، داخل و خارج آن باید به تمیزی زمان تحویل خودرو باشد، پس در صورت کثیفی خودرو باید هزینهی کارواش را به شرکت بپردازید. کسی که در این جزیره یک خودرو اجاره میکند نباید آن را به کس دیگری اجاره دهد یا واگذار کند؛ زیرا در صورت بروز خسارت یا هر پیشامد دیگری اجاره کننده خودرو، مسئول پرداخت هزینههای تعمیر و خسارت ناشی از کاهش ارزش خودرو خواهد بود. بسیاری از گردشگران و جهانگردان دارای شغل های معمولی هستند و درامد بالایی ندارند اما در کنار این افراد، کسانی هستند که با دارا بودن شغل های عالی و درامد بسیار مناسب نمی توانند حتی به کیش بروند.از طرفی می توان گفت این افراد نمی توانند هزینه های سفر خود را متعادل می کنند، نکته ای که در سفر وجود دارد این است که باید هزینه های تمام کارهایی را که می خواهید انجام دهید به مقداری کاهش دهید نه اینکه یکی از ایتم ها را به کلی حذف کنید با این کار می توان گفت شما علاوه بر سفری لذت بخشی را که قصد انجام آن را داشتید تجربه می کنید.در ادامه با اطلاعات سفر به کیش همراه باشید تا تمام آنچه که باید برای اجاره خودرو در کیش بدانید را در اختیار شما قرار دهیم.

از آن دسته خودروهایی هستند که به تعداد بسیار محدودی در ایران وجود دارند و از قیمت نجومی برخوردار هستند ولی در جزیره ی کیش به دلیل بودن در محدوده ی منطقه آزاد ، اجازه ی تردد این خودروها آزاد است و این موضوع برای جوانان بسیار جذاب می باشد چرا که به لطف بهترین موسسه کرایه ماشین اجاره خودرو کیش ، جوانان می توانند خودروی مورد علاقه ی خود را اجاره کرده و برانند.

شرایط کرایه ماشین در کیش توسط سوئیچ کیش بسیار آسان است و احتیاج به مدارک خاصی ندارد و تنها با چک یا مبلغی به عنوان ودیعه قابل اجاره می باشد. کارت ملی- اصل گواهینامه – متقاضیان باید یک فقره چک به ارزش ماشین و یا پرداخت وجه نقد 1 تا 5 میلیون تومان به امانت بگذارند، لازم به ذکر است پس از ارائه مدارک مورد نیاز یک قرارداد نیز بین شرکت کرایه دهنده با کرایه گیرنده تنظیم می گردد.- گردشگران تور کیش که خودرو کرایه می کنند باید توجه داشته باشند که هزینه بنزین به عهده فرد اجاره کننده می باشد.اجاره ماشین در کیش 24 ساعته است. با توجه به تعریف بین ماجرا به همین جا ختم نمی شود با کمی گشت و گذار در جزیره متوجه نظم موجود در رانندگی می شوید. از آنجا که این سفر اغلب به صورت هوایی انجام می شود ، حمل یک ماشین شخصی به جزیره دردسرساز است و هزینه های زیادی را به صاحبان خودرو تحمیل می کند. حتماً به این نکته توجه داشته باشید در صورت نداشتن قرارداد رسمی بههیچعنوان خودرو اجاره نکنید.

شایان ذکر است که تحویل خودرو در محل درخواستی شما رایگان و بدون هزینه خواهد بود و رنت خودرو با توجه به مدل و رنگ ماشین متفاوت است. اکثر شرکتهای رنت کار برای ضمانت یک فقره چک از فرد اجاره کننده دریافت می کنند اما هستند شرکتهای رنت کاری که نیاز مسافران را بدون چک نیز فراهم می آورند. ۳. مدت زمان حضور در کیش نیز می تواند تأثیر بالایی در اجاره نوع ماشین داشته باشد. مدت زمان حضور شما در جزیره کیش فاکتور بعدی است. تمدید مجدد مدت زمان رنت خودرو در کیش با اطلاع قبلی و فقط درصورت توافق با شرکت اجاره دهنده امکانپذیر است. پس اگر به دنبال رنت خودرو با قیمت ارزانی هستید، این امکان برای شما وجود دارد که انتخابهای مشخص و مناسبی داشته باشید اما اگر به دنبال تجربه کردن رانندگی با خودروهای لوکس هستید، بالطبع باید به فکر هزینههای بیشتری در این سفر باشید. آیا امکان اجاره ماشین ایرانی در کیش هست.

یکی از مهمترین اصول اولیهی رانندگی در جزیره ی کیش رانندگی بین خطوط است پس در این جزیره ملزم هستید حتماً بین خطوط برانید. اگر خواستار این هستید که با ماشین خود به جزیره کیش سفر کنید، پس هر چه قدر فاصله شهر محل سکونتتان از جنوب کشور دورتر باشد، هزینهی بنزین و استهلاک ماشین بالطبع افزایش مییابد؛ همچنین راه ورود ماشین به کیش از مسیر آبی و همراه با لنج است که این امر هزینهای جداگانه را به هزینهی سفرتان اضافه میکند. درکل رنج قیمت اجاره خود با توجه به تمامی این عوامل میتواند از 800 هزارتومان و یک میلیون تومان برای هر روز تا روزانه 4 میلیون تومان متغیر باشد. شما با مراجعه به یکی از شرکتهای رنت خودرو در کیش، میتوانید ماشین مورد نظرتان را با توجه به مقدار بودجه خود، با مدت زمان مشخصی اجاره کنید. با رنت خودرو بدون هیچ دغدغهای جهت حمل و نقل بعد از خرید و گردش در جزیرهی کیش نخواهید داشت و میتوانید بهراحتی به محل اقامتگاهتان برگردید.

دکمه بازگشت به بالا