اجتماعیبرترینهای کسب و کار

اجاره خودرو بدون چک و ودیعه

اجاره خودرو بدون چک و ودیعه – بدون دیپوزیت هم میتونی ماشین اجاره کنی!

اجاره خودرو بدون ودیعه یکی از مهمترین خدمات موسسه می باشد. این موسسه رنت کار راه حل خوبی را برای کسانی که می خواهند خودرو اجاره کنند اما دسته چکی ندارند، پیش رو گذاشته است. بدون ارائه چک می توانید از اجاره ماشین ما هر خودرویی را اجاره کنید. برای اجاره خودرو بدون چک با کارشناسان ما تماس بگیرید و خودروی مورد نظرتان را بدون دیپوزیت اجاره کنید.

چگونه از خدمات اجاره ماشین بدون چک بهره مند شویم؟

اجاره ماشین بدون چک یکی از پرطرفدارترین خدمات شرکت اجاره خودرو ما می باشد. اجاره خودرو بدون چک با شرایط آسان به متقاضیان سرویس دهی می شود. تقریبا تمام ارگان های اجاره ماشین، خودروهایشان را بدون دریافت چک و سفته رنت نمی دهد؛ اما شرکت ما شرایطی را برای متقاضیان فراهم آورده تا اینکه بتوانند از خدمات اجاره ماشین بدون ودیعه بهره مند شوند. در ادامه با نحوه اجاره خودرو بدون ودیعه و سند آشنا می شوید. افرادی هستند که هیچ گونه دسته چکی برای ارائه به  عنوان سند و ودیعه ندارند، پس می توانند با اجاره خودروب بدون ودیعه، خودروی موردنظرشان را رنت کنند.

اجاره خودرو بدون ودیعه

چگونه خودرو بدون ودیعه و دیپوزیت اجاره کنیم؟ اجاره خودرو بدون سفته در هیچ کدام از شرکت های کرایه اتومبیل امکان پذیر نمی باشد. در واقع نمی توان اتومبیل را بدون دریافت دیپوزیت و ودیعه اجاره داد. مجموعه ما جزو شرکت هایی می باشد که شرایط آسان تری را به مشتریان خود فراهم کرده که می توانند به راحتی از خدمات کرایه خودرو استفاده کنند. برای اجاره خودرو بدون چک و ودیعه و سند کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و ماشین مورد نظرتان را رزرو کنید. اجاره ماشین بدون چک و سند دارای شرایطی می باشد که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

مدارک لازم برای اجاره ماشین بدون چک و سند

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو با توجه به شرایط افراد متفاوت می باشد. مدارک لازم برای اجاره ماشین به دو روش صورت می گیرد: اجاره ماشین برای افراد مقیم ایران و افراد مقیم خارج از ایران. مدارک لازم برای ایرانی هایی که در خارج از کشور زندگی می کنند، ارائه کپی از پاسپورت و ودیعه می باشد. مدارک لازم برای افرادی که داخل کشور ایران زندگی می کنند، ارائه چک، سند، مدرک شغلی و ودیعه می باشد.

در واقع این مدارک حکم ضمانت شما برای شرکت در قبال خودروی رنت شده می باشد. اما در این حین افرادی هستند که به هر دلیلی نمی توانند این مدارک را تهیه کنند، شرکت ما شرایطی را فراهم آورده که افراد بتوانند به راحتی از سرویس خدمات اجاره ماشین بدون ضمانت بهره مند شوند.

اجاره ماشین بدون چک

اجاره ماشین بدون چک اینگونه می باشد که، اجاره کنندگان خودرو می توانند سفته ای به مبلغ ارزش خودرو را جایگزین چک کنند. افرادی که ایران زندگی می کنند می توانند از دکه ها و یا از طریق بانک ها سفته تهیه نمایند و به عنوان ضمانت به شرکت تحویل دهند. ( توجه داشته باشید که سفته ها در هنگام عودت خودرو به شما برگشت داده می شود) افراد مقیم خارج از کشور نیز می توانند با ارائه کپی از پاسپورت و بلیط هواپیما، خودروی موردنظرشان را رنت کنند. خدمات اجاره خودرو بدون چک به صورت کرایه خودرو با راننده و بدون راننده به متقاضیان ارائه می شود.

اجاره ماشین بدون سند

اجاره ماشین بدون سند اینگونه می باشد که، اجاره کنندگان خودرو می توانند با ارائه مدرک شغلی معتبر و بدون ارائه هیچگونه سندی خودروی مدنظرشان را رنت کنند. ممکن است تهیه سند برای اجاره کنندگان خودرو کاری سخت و دشوار باشد، بنابراین شرکت ما شرایط اجاره خودرو بدون سند را برای اجاره کنندگان قرار داده است تا به راحتی بتوانند اتومبیلی را رزرو کنند. ارائه مدرک شغلی معتبر شما را از ارائه سند باز می دارد و حتی اگر کارمند دولتی باشید نیز می توانید با رائه فیش حقوقی خود نیز از شرایط اجاره ماشین بدون چک و سند بهره مند شوید.

گواهي شغلي شامل: فيش حقوقي، جواز كسب، مجوز ساخت ساختمان، اجاره نامه مغازه، نامه در سربرگ رسمي شركت با مهر و امضاء يا هر چيزي كه نشان دهنده ي شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است. اگر شما فقط یک بار از ما ماشین اجاره کرده باشید به عنوان مشتری ثابت شناخته می شوید و برای دفعات دیگر بدون هیچ مدرکی می توانید خودرو رنت کنید.

اجاره ماشین بدون ضمانت

افراد برای اینکه بتوانند از خدمات اجاره خودرو بهره مند شوند باید مدارکی را ارائه دهند، و همچنین برای ضمانت نیز چک و یا سفته ارائه دهند. شرکت کرایه ماشین ما جزو شرکت هایی می باشد که خدمات اجاره ماشین بدون ضمانت را به متقاضیان ارائه می کند. متقاضیان برای ضمانت می توانند چک به مبلغ خودرو، سفته، مدرک احراز هویت شغلی و… را ارائه دهند. متقاصیان می توانند بدون ارائه هیچ گونه ضمانتی خودروی مورد نظرشان را رنت کنند.

اجاره ی خودرو بدون چک و ودیعه

مجموعه ما یکی از بهترین سایت های اجاره ماشین می باشد که توانسته با ارائه خدمات اجاره خودرو بدون چک و ودیعه رضایت مشتریان را جلب نماید. در هیچ کدام از سایت های اینترنتی رایه اتومبیل شما چنین امکانی را مشاهده نمی کنید که بتوانند بدون دریافت چک و ودیعه اتومبیل هایشان را در اختیار مردم بگذارند. خدمات اجاره خودرو بدون ودیعه به دو صورت کرایه خودرو با راننده و کرایه خودرو بدون راننده انجام می شود.

اجاره ماشین بدون چک، ودیعه و سند[بدون دیپوزیت ماشین اجاره کنید]

آیا شما به دنبال اجاره خودرو بدون چک و ودیعه هستید؟ مجموعه ما آسان ترین شرایط در زمینه اجاره ماشین برایتان در نظر گرفته است. به دلیل درخواست بسیاری از مشتریان در نظر گرفته ایم تا در این مقاله توضیحاتی درباره شرایط اجاره خودرو بدون چک، سند و ودیعه را به شما عزیزان بدهیم. باید گفت که هیچ شرکت اجاره خودرویی به شما بدون مدارک خودرو اجاره نمی دهد. اما این شرکت برای مشتریان خود شرایطی در نظر گرفته تا بدون چک و ودیعه خودرو اجاره کنند.با مطالعه این مطلب می توانید اجاره ماشین بدون چک، ودیعه و سند را تجربه کنید.

شرکت ما توانسته بخش عظیمی از دغدغه های مشتریان اجاره خودرو را در زمان قرار داد و تحویل مدارک رفع کند. شما می توانید بدون چک ، سند و ودیعه خودرو اجاره کنید. اما اینکه شرایط آن چیست کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید و پاسخ خود در مورد نحوه اجاره ماشین در تهران بدون چک و سند را دریافت نمایید.

اجاره خودرو بدون مدرک

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو با توجه به شرایط متفاوت می باشد. شرایط اجاره خودرو به دو دسته تقسیم می شود. مدارک مورد نیاز اجاره خودرو برای هموطنان مقیم ایران و هم وطنانی که مقیم خارج ایران هستند. مدارک مورد نیاز برای ایرانی هایی که خارج از کشور زندگی می کنند کپی پاسپورت و ودیعه است. اما شرکت برای افرادی که داخل ایران زندگی می کنند در زمان اجاره مدارکی نظیر چک، سند، مدرک شغلی و ودیعه دریافت می کند.

در واقع این مدارک ضمانتی است از طرف شما به شرکت در قبال خودرو. حال شاید شما در زمان اجاره نتوانید یکی از این مدارک را تهیه کنید. باید گفت که مجموعه ما خیال شما را از این بابت راحت کرده است. زیرا لازم نیست تمام این مدارک را تهیه کرده و به ما ارائه دهید. مشتریان عزیز شرکت ما می توانند حتی بدون چک ، سند و یا ودیعه خودرو رنت کند.

شرایط اجاره خودرو بدون چک و سند و ودیعه چیست؟

باید این موضوع را در نظر گرفت که شرکت های اجاره ماشین به دلیل یک سری از شرایط مجبور به دریافت بعضی از مدارک از مشتریان خود هستند. در واقع نمیتوان خودرو را بدون دریافت ودیعه و یا مدرک اجاره داد. باید این مژده را به شما عزیزان بدهیم که مجموعه ما جزو معدود شرکت های رنت خودرو می باشد که بدون ودیعه و چک و یا سند خودرو اجاره می دهد. اجاره ماشین بدون چک و سند جزو خدماتی است که می توانید با توجه به شرایط جایگزین از آن استفاده کنید. شرکت اجاره خودرو ما برای رفاه حال مشتریان خود شرایط آسانی را برای اجاره خودرو در نظر گرفته است.

مجموعه ما به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های رنت خودرو این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید خودرو مورد نیازتان را بدون چک و سند اجاره کنید. اجاره خودرو بدون چک یا سفته، اجاره ماشین بدون سند و نیز اجاره خودرو بدون ودیعه دارای شرایط خاصی است که در زیر به آنها اشاره شده است.

اجاره ماشین بدون چک و شرایط آن

اجاره ماشین بدون چک به این صورت است که شما می توانید اندازه ارزش خودرو در نزد شرکت سفته به امانت بگذارید.

شرایط اجاره خودرو بدون چک چگونه است ؟

اما این امتیاز و مزیت دارای شرایطی است. بله اگر ساکن ایران باشید میتوانید سفته بدهید و اگر مقیم خارج کشور هستید فقط کپی پاسپورت و بلیط هواپیما نیاز است. مجموعه ما با سابقه ای چندین ساله در ارائه خدمات اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان بدون چک و سند، در طیف گسترده ای از خدمات نظیر اجاره خودرو بدون راننده و با راننده با قیمتی بسیار ارزان، همواره برای رفاه حال مشتریان خود کوشیده است.

در این شرایط اگر شما قادر به تهیه چک نباشید، شرکت این امتیاز را برای مشتریان خود در نظر گرفته که بتوانند بجای چک، سفته ارائه دهند. در این حالت شما باید به اندازه ارزش خودرو در نزد شرکت سفته به امانت بگذارید. در واقع شما می توانید به راحتی اجاره ماشین بدون چک را تجربه کنید.

مجموعه ما با ارائه شرایطی آسان برای کرایه خودرو از جمله اجاره ماشین بدون چک، اجاره خودرو بدون سفته و ودیعه در شهر تهران توانسته جزو برترین ها در صنعت اجاره ماشین باشد. شما می توانید با شرایط منعطف ما، به راحتی خودروی مورد علاقه تان را در کمترین زمان ممکن تهیه و سوار شوید و از رانندگی با آن لذت ببرید. ما همیشه به دنبال ارایه بهترین خدمات در زمینه اجاره ماشین هستیم. شرایط ما برای اجاره دادن خودرو چیست؟ برای دریافت پاسخ این سوال بهتر هست تا انتها با ما همراه باشید. ما شرایطی را برای شما فراهم کردیم که بتوانید تقریبا با هر شرایطی ماشین خود را اجاره کنید.

اجاره خودرو بدون ودیعه

اجاره خودرو بدون ودیعه با چک صیاد در صورتی که وضعیت استعلام آن سفید باشد امکان پذیر است.

شرکت برای افرادی که قادر به پرداخت ودیعه نیستند نیز تمهیداتی را در نظر گرفته است. شما می توانید برای اجاره خودرو بدون ودیعه با ارائه مدرک شغلی یا فیش حقوقی خود ماشین مورد نیازتان را اجاره  کنید. مجموعه ما حتی برای کارمندان دولتی شرایطی را در نظر گرفته است تا به راحتی بتوانند بدون  ودیعه خودرو مورد نظر خود را اجاره کنند. در صورتی که قادر به پرداخت ودیعه نقدی برای اجاره ماشین نباشید می توانید یک چک صیادی که وضعیت استعلام آن سفید باشد نزد شرکت به امانت بگذارید.

دیپوزیت یا ودیعه چیست ؟

دیپوزیت یا ودیعه به مبلغي كه مشتريان تا زمان عودت ماشين نزد شرکت به امانت ميگدارند گفته می شود.

در صورتی که ماشین را به همان صورت كه تحويل گرفته اید بازگردانید اين مبلغ همان لحظه براي شما پرداخت می شود.

دیپوزیت یا ودیعه نقدی برای اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

مبلغی که توسط شرکت های اجاره خودرو به عنوان دیپوزیت گرفته می شود، برای خدمات اجاره ماشین بدون راننده است و برای اجاره خودرو در اختیار این هزینه از مشتری دریافت نمی شود. اما هزینه این دیپوزیت یا ودیعه نقدی چقدر است؟

مقدار هزینه ودیعه نقدی یا دیپوزیت چقدر است؟

تمامی شرکت های معتبر اجاره خودرو هنگام اجاره ماشین، مبلغی را به عنوان ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می کنند. این مبلغ دیپوزیت یا ویعه نقدی در شرکت های مختلف متفاوت است. اما شرکت اجاره خودرو ما برای اجاره خودرو چه مبلغی را دریافت می کند؟

دیپوزیت اجاره خودرو های ایرانی چقدر است ؟

برای اجاره خودرهای ایرانی با توجه به نوع خودرو دیپوزیت گرفته می شود.

دیپوزیت اجاره خودرو های خارجی چقدر است ؟

برای اجاره خودرو خارجی، شرایط کمی متفاوت تر است و مبلغ ودیعه با توجه به مدل ماشین توسط شرکت اجاره خودرو تعیین می شود.

اجاره ماشین بدون سند

اجاره ماشین بدون سند با ارائه مدرک شغلی معتبر که نشان دهنده شغل شما باشد در شرکت ما امکان پذیر است.

سند در اجاره ماشین یکی از مطمئن ترین مدارک لازم برای تضمین در قرار داد اجاره خودرو می باشد. اما با در نظر گرفتن شرایط باید گفت که عملا تهیه سند برای رنت خودرو کاری سخت و دشوار است. از این رو شرکت برای جایگزین اجاره خودرو بدون سند، شرایطی را قرار داده است. یکی از روش های اجاره ماشین بدون سند ارائه مدرک شغلی معتبر است. غالباً ارائه مدرک شغلی راحت تر از سند می باشد. اگر کارمند دولت هستید می توانید با ارائه فیش حقوقی خود از شرایط اجاره خودرو بدون ودیعه بهره مند شوید.

(گواهي شغلي يعني: فيش حقوقي، جواز كسب، مجوز ساخت ساختمان، اجاره نامه مغازه، نامه در سربرگ رسمي شركت با مهر و امضاء يا هر چيزي كه نشان دهنده ي شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

 نکته قابل توجه و مزیت شرکت ما نسبت به دیگر شرکت های اجاره خودرو امتیازی است که برای مشتری های ثابت خود در نظر گرفته است . ما برای مشتری های ثابت خود هیچ یک از مدارک نام برده را نیاز نداشته و از آنها دریافت نمی کنیم. تنها کافی است یکبار از ما خودرو اجاره کرده تا مشتری ثابت ما شوید و دیگر بدون هیچ مدرکی از ما خودرو رنت کنید.

نرخ کرایه خودرو به چه صورت است ؟

قیمت های خودروهای اجاره ای با توجه به نوع خودور اجاره ای شما و شرایط خدمات رسانی و تعداد روزها بستگی دارد.

یکی از روشهای کرایه خودرو بدون چک، ودیعه و سند استفاده از خودرو همراه با راننده است. اگر شما از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده کنید می توانید از شرایط بدون سند و چک بهره مند شوید. در این شرایط دیگر نیازی نیست چک و یا سندی برای ضمانت اجاره ماشین استفاده کنید. در واقع راننده ما مسئول امنیت خودرو است.

اما اگر شما خواستید از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده کنید و همچنین می خواهید که بدون ودیعه و یا چک ماشین کرایه کنید. کافیست که با کارشناسان ما در تماس باشید تا در بخش پشتیبانی جواب تمام سوالات خود را بگیرید. همکاران ما مدارک و روش های جایگزین را برای شما بازگو خواهند کرد.

مدارک مورد نیاز

در این بین مدرک شغلی معتبر، اولویت ما در دریافت مدارک برای اجاره ماشین می باشد. شما می توانید با تحویل یک مدرک شغلی معتبر به راحتی خودرو اجاره کنید. مدرک شغلی مهم ترین مدرک مورد نیاز اجاره ماشین برای شرکت است. در واقع می توان گفت شما می توانید با ارائه مدرکی شغلی معتبر بدون چک، سند و ودیعه خودرو اجاره کنید.

خب حالا این سوال پیش می آید که مدرک شغلی باید دارای چه ویژگی و چه شرایطی باشد؟ در واقع باید گفت که نزد شرکت مدرک شغلی دولتی بخصوص مدرک شغل های دولتی از جایگاه بالایی برخوردار می باشد. افرادی که دارای مدرک شغلی دولتی و یا معتبر هستند می توانند بدون ودیعه و یا سند خودرو اجاره کنند. اما شرایط برای شغل های آزاد متفاوت است زیرا برای کرایه ماشین نیاز به ودیعه می باشد و باید زمینه شغلی خود را نیز معرفی کنند.

محتوای خب روزانه نمایش تیتر محتوا
دکمه بازگشت به بالا