دانلود کتاب پرواز روح در ۳۰ روز نسخه اصلی

این حالت معمولاً در خلسه عمیق و در حالت ریلکسیشن رخ می‌دهد، بعضی مواد توهم‌زا نیز می‌توانند باعث رخ دادن این تجارب شوند. در بعضی موارد نیز این تجربه به صورت خود به خود یا در اثر حادثه مانند تصادف یا تجاربی که شخص باور کند لحظه مرگش فرا رسیده‌است رخ می‌دهد. به این نوع تجربیات تجربه نزدیک به مرگ هم گفته می‌شود؛ ولی معمولاً زمانی که شخص به اراده و با آگاهی کامل از حالت آگاهی فیزیکی به آگاهی اثیری وارد شود به این رویداد فرافکنی اثیری می‌گویند.

جدیدترین فایل ها و محصولات

سرگردانی افکار ممکن است باعث از دست رفتن این حالت کنترل گردد. برونفکنی کالبد اختری چنانچه با اراده و اشتیاق زیادی دنبال بشه نتایجی شگرف تو زندگی شخصی فرد میذاره . در واقع مانع پرواز روح، جسم نیست بلكه خود آگاهي محدود ماست. در این کتاب شما به صورت کامل پرواز روح را خواهید آموخت زیرا مطالب این کتاب ترجمه شده از کتاب های کهن می باشد و توسط بسیاری از افراد امتحان شده است و کاملا واقعی و مجرب می باشد.

پرواز روح به معنای جدایی روح از بدن و سِیر در عالم هستی بدون محدودیت می باشد. پرواز روح که به آن ” برون فکنی” یا “OUT OF BODY” (O.O.B) نیز می گویند, قدیمی ترین پدیده فراحسی است و بررسی های آماری زیادی ثابت کرده اند. از بدن در 30 روزاثر کایت هاراری، پاملا وینتروپ، رضا جمالیان بوده و چاپ 7 آن در سال 1376 توسط انتشارات درسا منتشر شده است.

هدف ما گسترش فرهنگ کتابخوانی و ارتقای سطح آگاهی و دانش شما عزیزان است. خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اين كتاب در سال 1990 و توسط دانشمنداني طراحي و تاليف شده كه علاوه بر استعداد خروج از جسم، در حدود 19 سال در دانشگاه‌هاي آمريكا به تحقيق و آموزش گسترده در اين زمينه پرداخته‌اند .

شايد شما عقيده داشته باشيد كه پرواز روح يك توهم است و بيشتر از خيال نيست. ده سال پيش ازدواج کردم امامتاسفانه همسرم معتاد بود و زندگی بسيار کثيفی داشت اغلب دوستانش را درمنزل استيجاری که داشتيم می آورد و ساعات زيادی را باهم بودند. از همه مهم‌تر اینکه تمام این درک و دریافت‌ها در خانه خودتان حاصل می‌شود.

هر چه فرد تحت ریلکس بودن عمیق و گسترده قرار بگیرد و هرچه آرام‌تر باشد و بیشتر از اضطراب دور باشد احتمال موفقیتش بیشتر می‌شود. البته در این راه باید صبور باشیم برنامه رسیدن به پرواز روح یک برنامه مستقیم نیست که فرد در پایان به موفقیت یا شکست برسد.

چون در این مدت باید تغییرات احساسی و رفتاری در شما نمایان شود. ولیکن البتّه نسبت به خود پیغمبران و امامان که در تهذیب باطن و تزکیۀ نیروی انسانی به مقامی رسیده‌اند که می‌توانند بدون حاجب از ذات اقدس حضرت ربوبیّت اخذ مسائل تکاملیّه و اخذ الهام و وحی کنند، این امر متحقّق است.

از خامۀ حضرت علاّمه آیة اللَه حاج سیّد محمّد حسین حسینی طهرانی تراوش یافته، مبیّن انظار و آراء متعالی مکتب عرفان و توحید در نهایت سیر تکاملی بشر است. از آنجا که برخی مباحث این کتاب نیاز به شرح و تفسیر بیشتر داشته است حضرت آیة الله حاج سید محمد محسن حسینی طهرانی قدس سره، اقدام به درج مقدمه و تعلیقاتی بس نفیس نمودند که بر غنای مطالب افزوده‌‌ است.

• نقد و بررسی نظر کسانی که نهایتِ سیرِ انسان را شناخت امام زمان علیه السلام می‌دانند که این نظر در کتاب پرواز روح این نیست که حقیقت به انکارِ توحید، منجر خواهد شد. سر الفتوح اثر علامه طهرانی قدّس سرّه که با بیانی شیوا، به تبیین مبانیِ مکتب توحید و عرفان می‌پردازد. نهایت سیر عرفانی و کمالی انسان به سوی ولیّ اعظم است که حجاب اقرب و واسطۀ فیض است. قابل نظر استقلالی نیست، بلکه نظر تبعی است؛ و نظر استقلالی به همان صورت منعکس در آن بازگشت می‌کند.

روایات نیز مقامی برای امامان به عنوان استقلال نمی‌پذیرد و آن را تفویض و غلط می‌داند؛ بلکه هر کمال و مقامی که دارند از خداست و با خداست و مالِ خداست. و این مطلب از مسلّمات و ضروریّات اسلام است که دین توحید است. روشهای زیادی برای انجام این کار هست ولی در این فایل صوتی آموزش برونفکنی و پرواز روح تجربه چند ساله و کاملا عملی خودم رو در اختیارتون قرار میدهم و مطمین هستم که شماهم با کمی تمرین و حوصله میتونید به تجربه خروج روح از بدن برسید.

مطالب این کتاب تجربه شخصی یک یا چند فرد نیس،گروهی از محققین و دانشمندان متخصص در این زمینه با صرف ۱۹سال پژوهش علمی،تمامی جزئیات و نکات خارج کردن ارادی روح از بدن رو واشکافی کردن و حاصل آن کتاب جامع آموزش پرواز روح(خود آموز خروج روح از بدن در ۳۰ روز) بوده است. چندی پیش کتاب آموزش پرواز روح (خود آموز خارج کردن روح از بدن در 30جلسه) رو برای شما قرار دادیم.

• اثبات اینکه نیاز به استاد، امری فطری و عقلانی است که انسان بر این اساس به متخصصین و اهل فن مراجعه می‌کند. وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی، اولین وبسایت و ارائه دهنده خدمات آموزش نجوم، آموزش ستاره شناسی، کیهان شناسی، آموزش آسترولوژی، تحلیل چارت تولد، پاکسازی چاکرا، مدیتیشن، کارماسوزی، مانترا، سابلیمینتال و… به تمام ایرانیان سراسر دنیا می باشد.

به جهت آگاهی عزیزانی است که شاید اخیرا به این گروه پیوسته اند و ممکن است که کم و بیش با نحوه فعالیت، موضوع و مطالب تیم وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی آشنایی نداشته باشند. قبل از شروع کار،چند نفس عمیق و آرام بکشید تا در وضعیت راحت وآرامی قرار بگیرید،به نتیجه کای که انجام می دهید ایمان داشته باشید و سعی کنید حتما این کارها را در خلوت و برای خودتان انجام دهید. در حالی که انرژی های نور همچنان زمین را باران می کنند، ارتباط شما با همه تکامل خواهد یافت. ارتباط از طریق قلب بلند شما خواهد بود، زیرا روح شما به تکامل خود ادامه می دهد.

دانلود برنامه پس زمینه زنده جذب پول و ثروت برای اندروید

شما می توانید کلیه نیازهای خود را تنها با چند کلیک سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان پرواز روح موجب همفازی بیشتر با کالبد اختری می شود. با توجه به درخواست های متعدد و مکرر دوستان مبحث آموزش برونفکنیبه صورت کاملا تخصصی و حرفه ای, هم اکنون در 14 فایل صوتی با مدت زمان 260 دقیقه آموزش صوتی با پسوند m4a در یک فایل زیپ شده به مبلغ 22000هزار تومان قرار گرفته است .

لطفا ابتدا از حالت فشرده خارج کرده و پس از انتقال به موبایل گوش فرا دهید. در مورد مطلب بعدی که میگویید سنگین میشود این مطلب نشان دهنده ی ان است که شما قدرت روحی کافی ندارید و تلقیناتتان قوی نیست زیرا دچار”فلج خواب” میشوید. یعنی روح شما به طور نصفه خارج شده و باید تلقیناتتان را شدید تر کنید. در این کتاب، ابتدا با مقدمه مترجم با شواهد تاریخی که درباره احساس خروج روح از بدن در ادبیات، فرهنگ و عرفان ایران و جهان وجود دارند آشنا می شوید.

سپس ضمن آشنا شدن با تحقیقات مترجم در زمینه ایجاد احساس خروج از جسم در ایران در محافل دانشگاهی، با نحوه پیدایش این پدیده در شرایط مرگ موقتی، عرفان، هیپنوتیزم، یوگا، مدی تیشن، ذن و بررسی های پاراسایکولوژی آشنا می شوید. قطعاً در میان شهدای کربلا افرادی بودند که از حیث مرتبه و مقام بر سایرین برتری و تفوّق داشتند. و همین‌طور اصحاب ائمّه علیهم السّلام در عین التزام به متابعت و اطاعت از امام زمان خویش با یکدیگر متفاوت بوده‌اند، که در این مسأله شکّی وجود ندارد.

شايد واژه برون فکنی، پرواز روح، سفر روح، رویابینی آگاهانه و… را شنيده باشيد و برای شما سوال شده باشد که آيا ما قادر هستيم که قبل از مرگ چنين پديده ای را تجربه کنيم؟ اصلا اين پديده چگونه صورت می گيرد؟ می خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم. معمولاً افرادی که تمرینات پرواز روح را انجام می‌دهند به درک و دریافت و معرفت بیشتری نسبت به سایر افراد دست پیدا می‌کنند.

دانلود کتاب آموزش جامع پرواز روح یا برون فکنی کالبد اختری . کتاب آموزش پرواز روح از بدن یا برون فکنی کالبد اختری علاوه بر آشنایی با مباحث تئوری این پدیده، به طور … خودآموز خارج كردن روح از بدن در 30 روز. دانلود کتاب آموزش پرواز روح(خود آموز خارج کردن روح از بدن در 30جلسه) … کردن و حاصل آن کتاب جامع آموزش پرواز روح(خود آموز خروج روح از بدن در ۳۰ روز) بوده است.

کتاب آموزش پرواز روح از بدن یا برون فکنی کالبد اختری علاوه بر آشنایی با مباحث تئوری این پدیده، به طور عملی و گام به گام نحوه برون فکنی کالبد اختری را آموزش می دهد. این آموزش شامل بررسی تک تک عوامل مهم در پرواز روح (از پرورش تمرکز تا کار بر چاکرها) می شود. دانلود کتاب آموزش پرواز روح (خود آموز خارج کردن روح از بدن در . . در کافه‌کتاب می‌توانید به دانلود رمان، دانلود کتاب‌های PDF، کتاب‌های صوتی و کتاب‌های درسی بپردازید.

در این پایگاه همچنین انواع کتاب‌های تاریخ، جغرافیا، اسطوره‌شناسی، فلسفه، ادیان و الهیات، جامعه‌شناسی، روانشناسی، زبان‌شناسی، شعر و رمان در کنار آرشیو روزنامه‌های کمیاب قدیمی، موجود می‌باشد. این کتاب در سال ۱۹۹۰ و توسط دانشمندانی تألیف و طراحی شده که علاوه بر استعداد خروج از جسم، درحدود ۱۹ سال در این زمینه در دانشگاه‌های آمریکا به تحقیق و آموزش گسترده در این زمینه پرداخته‌اند شاید برای عده زیادی از مردم، این اعجاب‌برانگیزترین کتاب علمی و عملی باشد که در عمرشان مطالعه کرده‌‌اند.

من خودم الان دارم بر روی این موضوع کار میکنم که آیا پرواز روح میتواند دری را به سوی آینده و … این کتاب در سال 1990 و توسط دانشمندانی تألیف و طراحی شده که علاوه بر استعداد خروج از جسم، در حدود 19 سال در این زمینه در دانشگاه های آمریکا به تحقیق و آموزش گسترده در این زمینه پرداخته اند.

مرحوم قاضی ـ رضوان اللَه علیه ـ این داستان را که بین شیخی و یکی از شاگردانش واقع شده است حکایت می‌نموده‌اند، و نسبت به عملکرد آن شیخ و استاد اشکال و ایراد داشته‌اند که او نتوانسته است این شاگرد را درست و به تدریج حرکت دهد، و لذا او را دچار مرگ نموده است. و آیات و روایات بی‌شمار دیگری باید در امور اخلاقی و تزکیۀ نفس و سیر در مراحل معرفت و توحید به استاد کامل راه رفته و خبیر بصیر مراجعه کرد.

زنده بودن امامان با وجود نقصان مکلّف، و عدم امکان ارتباط با ولیّ اعظم، و وجود خاطرات شیطانیّه، موجب استقامت سیر در طریق توحید نخواهد بود؛ و بالأخره از جنون و پریشانی و انحراف سر در خواهد آورد. پس عمدۀ کار، معرفت به حقیقت آن حضرت است؛ نه تشرّف به حضور بدن مادّی و طبیعی. از تشرّف به حضور بدن مادّی و طبیعی فقط به همین مقدار بهره می‌گیرد، ولی از تشرّف به حضور حقیقت و ولایت آن حضرت سرّش پاک می‌شود و به لقاء حضرت محبوب (خداوند متعال) فائز می‌گردد.

وجود حضرت حجّة بن الحسن ارواحنا فداه، ظهور اتمّ حقّ و مجلای اکمل ذات حضرت ذوالجلال است؛ مقصد خداست و آن حضرت آیه و آینه و رهبر و راهنماست. در دهه‌های گذشته در سال ۱۹۱۹ کارینگتن با عنوان یک پدیده بدیع روحی به کمک هیپنوتیزم به پدیده پرواز روح رسیده بود و همچنین کتاب جالبی به نام قدرت‌های روانی هیپنوتیزم مطابق مطالعات صد ساله انجمن تحقیقات روحی انگلستان در زمینه مسائل روحی نوشته شده و گروه بزرگی از دانشمندان از جمله چند نفر که از برندگان جایزه نوبل هستند در انتشار این کتاب نقش داشتند.

دانلود کتاب پرواز روح ، خود آموز خارج کردن روح از بدن در ۳۰ روز نوشته دکتر کایت هاراری. کتابچه آموزش جامع پرواز روح یا برون فکنی کالبد اختری به صورت مرحله به مرحله و کامل پرواز روح را آموزش می دهد و حاصل تجربیات دست اول نویسنده می باشد. کتابچه ” آموزش جامع پرواز روح یا برون فکنی کالبد اختری ” به صورت مرحله به مرحله و کامل پرواز روح را آموزش می دهد و حاصل تجربیات دست اول نویسنده می باشد.

در این کتاب ابتدا با مقدمه مترجم با شواهد تاریخی که درباره احساس خروج روح از بدن در ادبیات، فرهنگ ایران و جهان وجود دارند آشنا می شوید و سپس ضمن آشنا شدن با تحقیقات مترجم در زمینه ایجاد احساس خروج از جسم در ایران در محافل دانشگاهی، با نحوه پیدایش این پدیده در شرایط مرگ موقتی، عرفان، هیپنوتیزم، یوگا، مدی تیشن، ذن و بررسی های پاراسایکولوژی آشنا می شوید. پس از معرفی یک مورد از تحقیقات علمی در زمینه خروج از بدن در آمریکا، در متن اصلی کتاب با یک برنامه خودآموز در طی ۳۰ درس روش تخلیه جسم از روح و پرواز روح را بدون کوچکترین احتمال خطری یاد می گیرید.

دانلود کتاب و سپس چگونه است گزارشی از درون نمای مرگ

در برخی موارد این پدیده بی‌اختیار و خودبخودی روی می‌دهد و در برخی با یک ضربه روانی یا فیزیکی یا به‌کارگیری داروهای روان‌پریشی یا وضعیت شبیه خواب رخ می‌دهد. دستورات تمرکز فکر در بخش های روحی این انجمن موجود است..بگردید و پیدا کنید و انجام دهید. کاریو که توضیح دادی رو کامل انجام دادم و تمام مراحل رو سعی کردم طبق گفته هات پیروی کنم.

اما مسئله ای که انجا بود این بود که من موفق به پرواز یا تخلیه نشدم در حالی که هیچ گونه سنگینی یا مشکلی سر راهم پیدا نشد و جالبتر اینکه خیلی از قدرت های تمرکزیم چند برابر افزایش داشته و به قدرت هایی جدید تر رسیدم . ببین دوست عزیز برای این کار باد اول امادگی روحی کسب کنی..تمرینات روحی انجام بدی…

مراقبه داشته باشی… چون هر لحظه امکان جدا شدن روح هست ولی بای این قدرت شما بازگشتش ممکنه دیگه نباشه . دوست من ترس عامل بسیار محکمی برای برگشتن روح شما به بدن است نترسید اتفاقی نمی افتد در ظاهر خیلی ترسناک است اما وقتی این کار را انجام دادید میفهمید که بیهوده میترسیدید.

پرواز روح با روشی آسان و لذت بخش‎

در هر حال موفقیت در تکنیکهای فرافکنی به (توجه، توجه، توجه) و (تمرین، تمرین، تمرین) نیاز دارد. این دو کلمه (توجه و تمرین) توصیه تمام استادان متافیزیک به معرفت‌جویان می‌باشد. ۱۲- تصور ابزار اصلی کار شماست پس تصور پرواز روح را مرتباً در ذهنتان بهنگام و قبل از تمرین مرور کنید.

در دنیای کنونی با حضور فضاهای متنوع مجازی در زندگی مردم ، تعداد افراد کتاب خوان به شدت کاهش یافته است ولی شاید معرفی چند کتاب ارزشمند و مفید برای کسانی که به دنبال مطالعه هستند و … پس از عضویت، لینک دانلود این کتاب و همه‌ی کتاب‌های سایت برای شما فعال می‌شوند. آخه یه سری جاها نوشتن خطر داره و باید زیر نظر یک استاد این کار رو انجام داد.

آموزش برون فکنی و پرواز روح واقعی+فایل صوتی

و همین‌طور اخبار و شرح حال اصحاب ائمّه علیهم السّلام که هر کدام بر حسب رتبه و شأن خود سر ‌و ‌سرّی با امام علیه السّلام داشتند، و مطالب را به مقدار و میزان ادراک و بصیرت خود دریافت می‌نمودند. در مباحث حضرت امام رضا علیه السّلام با صاحبان مذاهب و ادیان، مطالب دقیق عقلی است که بدون علوم عقلیّه، فقط به مجرّد فهمیدن معانی سطحیّه و ظاهریّه‌ای از آن اکتفا می‌شود و جان و روح مطلب ملموس نمی‌گردد.

روایات وارده از ائمّه معصومین، غیر از روایات وارده از عامّه و یا اخبار و روایات وارده در سایر ادیان است که همگی بسیط و قابل فهم عامّه می‌باشد. غالب انبیاء از این قبیل بوده‌اند، یعنی آنان که بین آنان و پیامبری دیگر فاصله زمانی بوده و ملاقات حاصل نشده ‌است، و امامان ما علیهم السّلام از این قبیل بوده‌اند؛ صلوات اللَه و سلامه علیهم أجمعین.

از جملۀ این افراد می‌توان به اویس قرنی اشاره نمود که بدون زیارت و ملاقات رسول خدا توسّط هدایت باطنی عالم ملکوت به مراتب فعلیّت نایل آمد، و از متأخّرین اولیای الهی باید به حضرت آیة الله شیخ محمّد جواد انصاری همدانی ـ رضوان الله علیه ـ متذکّر گردید. کتاب کنزالحسینی را می توانید از لینک زیر دریافت کنید: https://parsfootball.com/fa/1382919/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D9%86%D8%B2%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C/ همه چیز با شوق و علاقه نوجوانی آغاز شد”مثل حس ناب عشق اول”سالها میگذرید و هر روز این حس تکرار میشود…با اشتیافی بی پایان سایت نازروید را بنا نهادیم و بهترین ها رو براتون قرار خواهیم داد.

این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود. تمرینات فعال سازی چاکرای بدن انرژیکی به ۲ دسته تمرینات مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شوند . در تمرین مقدماتی ، پاک سازی چاکراهای اصلی به طور ملایم توسط نور سفید رنگ ( که از تاج سر وارد می شود ) صورت می گیرد .

چنین انتظار فرجی زنده کنندۀ دل‌ها و راحت بخشندۀ روان‌هاست. امام شناسی، ج ٥، ص ١٨٣؛ و با قدری اختلاف النجم الثاقب، ص ٤٧١. اینکه دو اسم دیگر ذات (یعنی علیم و قدیر) آیا عینیّت و وحدت با ذات دارند یا ندارند، مجال دیگری را می‌طلبد. آنچه در اینجا باید مورد تأمّل قرار گیرد کیفیّت تأثیر گذاری و اِعمال اسماء کلیّه و صفات لایتناهی ذات باری است در عالم امکان و نشئه خارج؛ حال چه ما معتقد به اتّحاد ذات با اسماء کلیّه بشویم یا نشویم؛ چنانچه همین نکته در اتّصاف ذات به وصف احدیّت است.

نشانه هنگام رو به رو شدن با جفت روحی و آشنایی با جفت روحی کاذب

جهان چهارم جهانی است که انسان تمایلات زمینی اش را تا حد زیادی به فراموشی سپرده و بسیار پاک و عاری از گناه گشته است. در این جهان از آن تمایلات و درخواست های زمینی که شما انسان ها در وجودتان شعله ور است خبری نیست. در این مکان هر روح به فکر نیایش و ستایش ذات پاک پروردگار یکتا و تواناست.

کتاب آیین دوست یابی، اثری نوشته ی دیل کارنگی است که نخستین بار در سال 1936 به انتشار رسید. اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است. به عنوان کسی که خروج روح از بدن رو با این کتاب تجربه کردم،شدیدا توصیه میکنم که لذت و قدرت کنترل و خروج روح از بدن رو از دست ندهید. برون فکنی رو با تمرکز هم می شه انجام داد؟ فکر می کنم چند بار این کار رو کردم! استاد و شیخ است که انسان را به توحید دعوت می‌کند و اوست که می‌تواند مکاشفات صوریّه را از مکاشفات عینیّه جدا کند.

منبع: کتاب خاص

دکمه بازگشت به بالا