اجتماعیبرترینهای کسب و کار

مدت زمان ساخت سایت با وردپرس چقدر است؟

مدت زمان ساخت سایت با وردپرس چقدر است؟ این سوالی است که بسیاری از افراد موقع سفارش طراحی سایت از طراحان سایت می پرسند و همیشه دوست دارند زمان دقیق رو بدونند و در سریع ترین زمان ممکن پروژه طراحی سایت خودشون رو تحویل بگیرند اما این نکته یادمون نره که هر وبسایت با توجه به امکاناتی که نیاز داره می تونه زمان های متفاوتی داشته باشه پس پاسخ دقیقی برای تمام کارفرماها وجود نداره

در ادامه می خوایم چندتا از مهم ترین و ارزشمندترین نکات زمان طراحی سایت رو خدمتتون عرض کنیم پس حتماً اطلاعات خودتون رو در مقاله مدت زمان ساخت سایت با وردپرس بیشتر کنید.

طراحی وب سایت با وردپرس چقدر زمان میبرد؟

همونطور که می دونید ما سایت های مختلفی داریم از وبسایت های فروشگاهی بگیرید تا سایت های شرکتی و شخصی و مجله ای و… و هرکدوم از این نوع وبسایت ها امکانات مختلفی می تونه داشته باشه اما معمولاً وبسایت های فروشگاهی زمان بیشتری می برد.

یکی از باورهای اشتباه عموم افراد در مورد وردپرس اینگونه است که فکر می کنند چون وردپرس یک سیستم آماده است پس نیازی نیست زمان زیادی گذاشته شود و طراح سایت باید چندروزه و با هزینه بسیار اندک وبسایت موردنظر مارو تحویل دهد. در حالی که حتی وبسایت های وردپرسی هم نیاز به زمان دارد و حتی گاهی اوقات شاید نیاز باشد زمان بیشتری نسبت به سایت های کدنویسی شده صرف شود

آماده و رایگان بودن وردپرس دلیل بر کم ارزش بودن و ارزان بودن طراحی سایت با این سیستم نیست چون فردی که طراح سایت است برای یادگیری تمام قابلیت های وردپرس و نحوه استفاده بهینه زمان و انرژی صرف کرده است اگر فکر می کنید می تونید خودتون به سادگی با وردپرس بدون مشکل وبسایت راه اندازی کنید بسم الله اینطوری دیگه نیازهم نیست برای طراحی سایت هزینه کنید.

چه فاکتورهایی در زمان طراحی سایت با وردپرس تاثیرگذار است؟

قبل از سفارش طراحی سایت باید تمام امکاناتی که سایت شما نیاز داره رو مشخص کنید تا طراح سایت بهتر بتونه مدت زمان ساخت سایت با وردپرس رو برای شما تخمین بزنه مثلاً اگر وبسایت شما فروشگاهی هست می تونید به طراح سایت بگید مثلا می خوام سایتم فروشگاهی باشه و قابلیت چندفروشندگی هم داشته باشه

یکی از شعارهایی که شاید خیلی شنیده باشید این هست که شما می تونید با وردپرس در عرض 2 ساعت، یک روز، یک هفته و… سایت خودتون رو طراحی کنید اما حواستون باشه این موضوع زمانی صدق می کند که صرفا بخواهید یک سایت رو با یک قالب آماده و ساده بالا بیارید که به تنهایی برای شما کاربردی ندارد و باید روی وبسایت کار شود

پس این دو موضوع رو باهم اشتباه نگرید و برای داشتن یک سایت با کیفیت بیش از حد روی زمان حساس نشوید البته این در صورتی است که یک کار با کیفیت می خواهید. در ادامه مقاله مدت زمان ساخت سایت با وردپرس می خواهیم فاکتورهایی رو بیاریم که برای مدت زمان راه اندازی وبسایت تاثیرگذار است.

1.امکانات وبسایت در وردپرس

اولین چیزی که برای مدت زمان ساخت سایت با وردپرس تاثیرگذار است امکاناتی است که شما برای وبسایت خود نیاز دارید قاعدتا هرچقدر وبسایتی با امکانات بیشتری بخواهید نیاز هست که روی وبسایت شما بیشتر کار بشه چرا که پیچیدگی وبسایت شما بیشتر می شود و شاید نیاز باشه افزونه های بیشتری روی وبسایت شما نصب و پیکربندی شود.

2.تخصص طراحی سایت چقدر است ؟

مورد بعدی تاثیرگذار در مدت زمان ساخت سایت با وردپرس تخصص طراح سایت است هرچقدر طراح سایت تجربه کدنویسی و کار با وبسایت های مختلفی رو داشته باشد سریع تر می تونه وبسایت شما رو راه اندازی و سفارش سازی کند اما اگر فرد تازه کار باشد باید بیشتر تست و خطا کند تا آن چیزی رو طراحی کند که شما نیاز دارید.

3.هزینه سفارش طراحی سایت چگونه پرداخت می شود؟

یکی از مواردی که به صورت غیر مستقیم روی مدت زمان ساخت سایت با وردپرس تاثیرگذار است نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت است اگر شما با یک طراح سایت نامناسب برخورد کنید و تمام هزینه هارو همون اول کار پرداخت کنید قاعدتا چون فرد پول رو دریافت کرده شاید انگیره زیادی برای عجله کردن نداشته باشد البته این موضوع بازهم به طراح سایت بستگی دارد.

S

بهترین استراتژی پرداخت هزینه به طراح سایت چگونه است؟

در کل بهترین استراتژی وجود ندارد اما یکی از روش های متداول پرداخت هزینه به طراح سایت به شکل زیر است

  • 30 درصد هزینه قبل از انجام پروژه به همراه هزینه های هاست و دامنه و….
  • 30 درصد هزینه در اواسط پروژه
  • و 40 درصد بقیه هزینه در زمان تحویل پروژه

روش بالا مدیرت کردن خوبی برای مدت زمان ساخت سایت با وردپرس است چون به طراح سایت انگیره می دهد سریع تر کار را به پایان برساند و هزینه خود را دریافت کند.

چقدر زمان میبرد خودم وردپرس رو یاد بگیریم؟

برای اینکه خودتون وردپرس رو یاد بگیرید زمان بیشتری طول می کشد تا به سایت دلخواه برسید اما روشی است که می تونید از آن برای طراحی وبسایت خود استفاده کنید در سایت کیت وردپرس علاوه بر اینکه شما می تونید سفارش طراحی سایت بدهید همچنین می تونید خودتون با دوره آموزش وردپرس رایگان سیستم وردپرس رو یاد بگیرید و شروع به طراحی سایت کنید.

دکمه بازگشت به بالا