امداد خودرو هیوندای

مدرن امداد برای ارائه خدمات با کیفیت بالا به شما مشتریان عزیز در تمام مدت زمان فعالیت خود، تلاش کرده است که چالش های پیش آمده در خصوص تامین قطعات اصلی خودرو هیوندای را برطرف کند. همچنین تعمیر و تعویض لوازم یدکی هیوندا در سریع ترین زمان ممکن وظیفه ای است که مدرن امداد در تهران به آن مشغول است. ما در مجموعه مان برای امداد خودرو در تهران از دستگاه های دیاگ پیشرفته بهره می بریم تا شناسایی و رفع مشکل خودروی شما به خوبی انجام شود.

می دانیم که خودروهای جدید هر روز پیشرفته تر می شوند و دانش تعمیر خودروهای جدید، نیازمند آموزش و تجربه است. ما در مجموعه مدرن گیربکس تلاش کرده ایم که از نیروهایی از جوانان را در کنار نیروهای با تجربه قرار دهیم تا سطح کیفی امداد خودرو در مجموعه‌مان از توازن بهره مند باشد.

خدمات امدادی مدرن امداد

مجموعه ما با پشتیبانی نیروهای مجرب و با سابقه ای بیش از ده سال، توانسته است در امداد خودرو تهران حرف اول را بزند. از جمله خدماتی که توسط مجموعه ما ارائه می شود، می توان به امداد خودرو هیوندای، یدک کش هیوندای، مکانیک سیار هیوندای و امداد خودرو در شمال تهران اشاره کرد. البته مجموعه مدرن امداد ارائه دهنده تمای خدماتی امدادی در سطح تهران می باشد و اینجا به بخشی از این خدمات اشاره شد.

از میان تمام مجموعه ها، چرا مدرن امداد؟

فراخوانی مدرن امداد برای ارائه خدمات امدادی از مزیت هایی برخوردار است که در ادامه این مقاله به برخی از آن مها اشاره خواهیم کرد.

ما از قطعات اصلی و مورد تایید کارخانه استفاده می کنیم: قطعات ارائه شده توسط مدرن امداد دارای گارانتی بوده و قطعات اصلی می باشند. زیرا معتقدیم استفاده از قطعات نامرغوب در دراز مدت به خودرو آسیب های جدی وارد می کند و برای مصرف کننده هزینه های اضافه به همراه دارد.

مکانیک سیار هیوندا

انجام سرویس های دوره ای هیوندای بر اساس استندارد ها:  سرویس های دوره ای همانند تعویض باتری، فیلترها، روغن موتور و… از مهم ترین عواملی هستند که سلامت خودروی شما را حفظ می کنند. برای انجام سرویس های دوره ای در محل می توانید با شماره مدرن امداد تماس حاصل فرمایید.

انتخاب مدرن امداد سبب صرف جویی در زمان و هزینه خواهد شد: ما به صورت شبانه روزی به امداد خودرو هیوندا و امداد خودرو در تهران می پردازیم. واحدهای ما به صورت سیار در سطح شهر تهران به فعالیت مشغول اند. در صورت بروز هرگونه مشکل امدادگران ما در کوتاه ترین زمانی که ممکن باشد، خود را می رسانند و مشکل خودروی شما را برطرف می کنند.

تضمین باطل نشدن گارانتی خودروی شما در مدرن امداد: همانطور که گفته شد ما از قطعات غیر فابریک استفاده نمی کنیم. لوازم مصرفی برای خودروها دارای استندارد کارخانه هستند و مورد تایید نمایندگی های مجاز. پس استفاده از این قطعات باعث نمی شود خودروی شما از گارانتی خارج شود.

تعویض و تعمیر خودرو شما توسط متخصصین با دانش انجام خواهد شد: اگر خودرویتان را به افراد یا مجموعه بدون دانش بسپارید تا سرویس های دوره و تعمیرات را برای خودرویتان انجام دهند، ممکن است باعث آسیب جدی به موتور خودرو و سایر اجزای آن شود. کارشناسان مدرن امداد دارای تخصص حاصل از گذراندن دوره های تخصصی خودرو هستند و با تجربه کار کردن سالیان در این حوزه می توانند مشکل خودروی شما را با اطمینان حل کنند.

امداد خودرو هیوندا در تهران

آیا تعرفه خدمات امدادی مدرن امداد در ساعات شبانه روز متفاوت است؟ خیر، تعرفه خدمات امداد هیوندای در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل تعرفه ای رسمی و ثابت است. زیرا هدف ما در مرحله اول کسب رضایت مشتریان عزیز است. زیرا ما از این راه و ارائه خدمات با کیفیت توانسته ایم، رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نمایم و از این راه نیز به سود مالی رسیده ایم.

حمل خودرو بدون آسیب دیدگی

همانطور که می دانید حمل غیر استاندارد خودرو می تواند باعث آسیب رسیدن به خودرو شود. حمل خودرو توسط مدرن امداد به شکلی مطمئن و بدون آسیب دیدگی انجام می پذیرد. زیرا ما با توجه به نوع خودرو و حساسیت رانندگان آن ها بهترین یدک کش را به محل اعظام می کنیم. استفاده از یدک کش مناسب و افراد کار آزموده باعث می شود که حمل خودروی شما به محل مورد نظر بدون آسیب دیدگی انجام پذیرد.

امداد خودرو شبانه روزی تهران

تمامی محل های شهر تهران، تحت پوشش مدرن امداد هستند. ما با سابقه ای بیش از ده سال توانسته ایم، رضایت مشتریان را جلب نماییم. در صورت بروز مشکل در هر بزرگراه ها و یا خیابان های شهر تهران و در هر ساعتی از شبانه روز، می توانید با مدرن امداد تماس حاصل فرمایید. با تماس شما کارشناسان ما تمامی مسائل مورد نیاز را بررسی می کنند و مناسب ترین واحد به محل شما ارسال می شود.

مدیر سایت مدرن امداد

امداد خودرو مدرن امداد یکی از مجموعه های تخصصی امداد خودرو در تهران است. شما میتوانید در صورت نیاز به امداد خودرو با ما تماس حاصل فرمایید
دکمه بازگشت به بالا