ثبت مکان در اسنپ

اسنپ یکی از پر طرفدارترین برنامه‌های اینترنتی در سطح کشور است که در ابتدا تنها در زمینه رفت و آمد کاربران فعالیت داشت. اما امروزه با پیشرفت و توسعه نرم‌افزارهای تاکسی آنلاین، این شرکت نیز خود را از جهات دیگری نیز توسعه داده است. به گونه‌ای که شما عزیزان می‌توانید به راحتی با اسنپ از سوپر مارکت خرید کنید یا حتی تهیه بلیط پرواز و اتوبوس خود را از این طریق انجام دهید. همین مسئله باعث شده تا بتوانید با ثبت کسب و کار در اسنپ، از مزایای آن برای درآمد بیشتر استفاده کنید. این تنها یکی از مزایای ثبت مکان در اسنپ است.

اگر می‌خواهید بدانید که ثبت مکان در اسنپ جه مزایای دیگری دارد و اهمیت آن چیست؟ با ما تا انتهای این متن همراه باشید. ما در این مقاله نحوه ثبت مکان در نقشه اسنپ را برای شما عزیزان شرح می‌دهیم.

نحوه ثبت مکان در اسنپ

برای ثبت مکان در گوگل و اسنپ می‌توانید از طریق سایت www.onosm.org اقدام کنید. اما ثبت موقعیت مکانی در اسنپ از طریق این وب سایت با آی پی ایران امکان‌پذیر نیست. زیرا همان‌طور که می‌دانید کشور ایران به دلیل مسائل سیاسی و … از جهات مختلفی از سوی کشورهای دیگر تحریم شده است. گوگل نیز یکی از شرکت‌هایی است که ایران در لیست تحریم آن قرار دارد. از این رو نمی‌توان با آی پی ایران به سایت onosm که منبع ثبت موقعیت مکانی در گوگل مپ است، مراجعه کرد. حال سوال اینجاست که برای ثبت آدرس در اسنپ چه باید کرد؟

برای ثبت موقعیت مکانی در اسنپ از طریق این سایت، شما عزیزان باید از آی پی کشورهای دیگر که در لیست تحریم گوگل قرار ندارند، استفاده کنید. بنابراین خرید یک وی پی ان ثابت از الزامات است. پس از ورود به وب سایت از بخش Details اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل وارد کنید. هنگام وارد کردن اطلاعات به فرمت‌های هر فیلد دقت کنید. مثلاً هنگام درج شماره تلفن حتماً باید زبان کیبورد شما انگلیسی باشد و تمام پیش شماره‌های لازم را نیز وارد کنید.

در قسمت دسته‌بندی کسب و کار نیز مواردی که با فعالیت شما همخوانی دارند با دقت بالا انتخاب کنید. چرا که هر موردی را که انتخاب کنید هنگام سرچ کاربران به نمایش کسب و کارتان کمک می‌کند. پس این مرحله را با دقت بسیار بالا انجام دهید.

اهمیت و مزایای ثبت محل کار در اسنپ

ثبت مغازه در اسنپ مزایای بسیار زیادی به همراه دارد. یکی از بزرگترین مزیت‌های این کار جذب مشتری است. چرا که با ثبت مکان در اسنپ، نام کسب و کار شما در ده‌ها نرم‌افزار آنلاین دیگر که به سیستم OSM مجهز هستند، نمایش داده می‌شود. بنابراین با این کار به نوعی کسب و کار خود را تبلیغ کرده‌اید.

همچنین یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت آن، پیدا کردن آسان‌تر موقعیت مکانی مغازه از طریق اسنپ است. بدون شک تا کنون برای شما پیش آمده که مشتری‌ای نتوانسته باشد مکان شما را پیدا کند. این در حالیست که ثبت کسب و کار در اسنپ تنها با وارد کردن نام مغازه، نقشه اسنپ بر روی موقعیت شما قرار خواهد گرفت. بنابراین دیگر نیازی به جستجوی مکان بر روی نقشه و پیدا کردن خیابان یا کوچه از روی آدرس نیست.

ثبت و انتقال لوکیشن از گوگل مپ به اسنپ در آکادمی سربند

همان‌طور که در این مقاله اشاره شد، فرآیند ثبت مکان در نقشه اسنپ دردسرها و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. از این رو برای آن که بتوانید موقعیت مکانی کسب و کارتان را به صورت کامل و دقیق در گوگل مپ ثبت و سپس آن را به اسنپ انتقال دهید، بهترین کار کمک گرفتن از افراد با تجربه و آگاه در این زمینه است. شرکت سربند می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مناسب‌ترین قیمت، لوکیشن کسب و کار شما را در هر نقطه از شهر کاشان به راحتی ثبت کند.

یکی از مزایای ثبت لوکیشن در اسنپ از طریق شرکت سربند، اعتبار و گارانتی است که در خصوص کار خود به مشتریان ارائه می‌دهد. این شرکت در صورت عدم ثبت مکان شما پس از 60 روز، مبلغی را که از شما دریافت کرده برمی‌گرداند.

جمع بندی

شرکت سربند برای شما عزیزان امکان دریافت مشاوره رایگان در زمینه ثبت مکان در اسنپ را نیز فراهم کرده است. بنابراین در صورتی که نیاز به اطلاعات و آگاهی بیشتری در این زمینه دارید، تنها کافیست به وبسایت زیر  مراجعه کرده و در فیلد مربوطه اطلاعات خود را وارد کنید.

https://sarbandi.ir/ثبت-مکان-در-گوگل-مپ/

دکمه بازگشت به بالا