بهترین روش های رفع گرفتگی لوله ­های فاضلاب کدامند؟

لوله بازکنی از جمله مشاغل خدماتی تخصصی می‌باشد؛ چنانچه لوله ­های فاضلاب منزل شما دچار گرفتگی و رسوب شدند، می­توانید از روش­های خانگی برای رفع این گرفتگی­ها استفاده کنید. اما گاهی اوقات این گرفتگی­های ایجاد شده به قدری است که روش­های خانگی برای رفع گرفتگی­ها کارایی ندارد. در این گونه موارد بهترین کار کمک گرفتن از افراد متخصص لوله بازکن است.

مجموعه لوله بازکنی امیر آباد و لوله بازکنی یوسف آباد با داشتن کادری مجرب و با تجربه در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می­باشد. توجه داشته باشید که ابزار لوله بازکنی بسیار تخصصی هستند و کار با آن­ها نیازمند داشتن تخصص و تجربه است. در صورتی که بدون داشتن هیچ گونه تجربه­ای برا رفع گرفتگی با این دستگاه اقدام کنید، ممکن است که باعث ایجاد خسارت و خراب در لوله­ های فاضلاب منزل شما شود. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با لوله بازکنی امیر آباد و لوله بازکنی امیر آباد در اختیار شما قرار می­دهیم.

در چه صورت باید با لوله بازکن تماس بگیریم؟

مهم­ترین دلیل تماس با شرکت‌های لوله بازکنی، رفع بوی بد چاه فاضلاب است. متخصصان این مشکل را با باز کردن چاه توالت و فاضلاب، نصب نت فاضلاب، تصحیح سیستم گردش هوا و تخلیه فاضلاب حل می‌کنند. بالا زدن چاه به کنار، هربار با بوی ناخوشایندی که از ورودی لوله‌های فاضلاب ساطع می‌شود مواجه شدید، یا دیدید آب وان و سینک با سرعت همیشگی تخلیه نمی‌شود، در اولین فرصت با متخصصان لوله بازکنی تماس بگیرید. در این راستا لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد در خدمت همشهریان عزیز می­باشد.

انواع روش­ها برای رفع گرفتگی­ لوله­ های فاضلاب

 گرفتگی لوله­های فاضلاب ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. با توجه به نوع گرفتگی لوله فاضلاب نوع روش برای از بین بردن این گرفتگی نیز متفاوت است. در  ائامه روش­های مختلف برای از بین گرفتگی­های لوله فاضلاب توسط لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد را بازگو خواهیم کرد.

رفع گرفتگی لوله­ های فاضلاب با استفاده از روش تراکم هوا

لوله بازکنی به روش تراکم هوا زمانی استفاده می‌شود که خاک و ماده‌های اضافی در لوله انباشته شده باشد. نحوه استفاده از این دستگاه به این شکل است که با تلنبه زدن هوا داخل دستگاه فشرده شده، و میزان فشار درون دستگاه لوله بازکنی توسط یک عقربه نشان داده می‌شود. همین هوای فشرده وارد لوله می‌شود و گرفتگی‌های داخل آن را حرکت می‌دهد.

رفع گرفتگی لوله­ های فاضلاب با استفاده ازفنر لوله بازکنی برقی

فنر لوله بازکنی یکی از موثرترین روش برای باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. معمولا از این روش برای از بن بردن گرفتگی‌های سخت استفاده می­کنند. موتور و فنر دو بخش اصلی این دستگاه هستند. موتور لوله بازکنی فنری وسیله‌ای به شکل دریل است، که فنر به سر آن متصل شده است؛ فنر هم متناسب با لوله است و انعطاف لازم را دارد، تا بتواند درون خمیدگی لوله خم شود.

از بین بردن گرفتگی لوله­ های فاضلاب با استفاده از تلمبه دستی

لوله بازکنی دستی برای باز کردن گرفتگی‌های سطحی و ضعیف در لوله فاضلاب ساختمان کاربرد دارد. تلمبه دستی دارای یک قطعه پلاستیکی نیم دایره‌ای شکل (پمپ) و یک دسته است.

دلایل ایجاد گرفتگی در لوله­ های فاضلاب

گاهی اوقات خود ما باعث نیاز به خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی می‌شویم. عدم رعایت مسائل بهداشتی مربوط به لوله‌های فاضلاب مانند ریختن باقی‌مانده مواد غذایی، مو، دستمال کاغذی و … باعث گرفتگی‌های مختلف در لوله می‌شود.

گرفتگی ممکن است برای انواع لوله‌ها اتفاق بیفتد. اما در هرحالت، باید برطرف کردن آن را به متخصص لوله بازکنی (لوله بازکن) یا کسی که به اندازه کافی با این حرفه آشنایی دارد، سپرد. شخصی که مجهز به دستگاه لوله باز کنی مناسب است. در صورت بروز این مشکل برای حل آن می­توانید با لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد تماس بگیرید.

نحوه جلوگیری از اجاد گرفتگی لوله­ های فاضلاب

برای جلوگیری از گرفتگی لوله یک روش خیلی ساده وجود دارد: از ورود مواد زائد به لوله جلوگیری نمایید، روی ورودی سینک ظرفشویی توری قرار دهید؛ با چاه‌بست در حمام از ورود اشیاء به چاه جلوگیری کنید. همچنین اگر نشانه‌های ضعیف گرفتگی را می‌بینید، قبل از جدی‌تر شدن گرفتگی لوله فاضلاب، کمی آب جوش درون لوله سینک ظرفشویی بریزید تا بافت‌های چربی که به جداره‌های لوله چسبیده‌اند و مواد زائد درون آن شسته شوند.

انواع خدمات لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد

انواع خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد عبارتند از:

 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رسوب تراشی
 • تخلیه چاه فاضلاب
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • فنر زنی لوله فاضلاب
 • چربی زدایی
 • تعمیر لوله فاضلاب
 • تعمیر انواع توالت فرنگی و ایرانی
 • رفع گرفتگی­های سخت چاه

در صورت بروز هر یک از این مشکلات می­توانید با خدمات لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد تماس بگیرید. همکاران ما در این مجموعه برای رفع مشکلات شما در کمترین زمان ممکن اقدام خواهند کرد.

عواملی که در تعیین قیمت لوله بازکنی یوسف آباد و امیر آباد عبارتند از:

 1. وجود گل، شن، ماسه، خاک و مصالح ساختمانی در لوله
 2. فنر زدن از چند ورودی لوله­های فاضلاب
 3. شدت و مکان گرفتگی لوله
 4. وجود اشیاء درون لوله
 5. نوع گرفتگی
 6. طول فنر
 7. روش مورد استفاده برای از بین بردن گرفتگی

با تعیین این موارد می­توان قیمت دقیق خدمات لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد را تعیین کرد.

مراحل لوله بازکنی توسط لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد

 1. ابتدا مشتریان می­توانند با مراجعه به سایت دکتر لوله بازکنی از طریق شماره­های درج شده با همکاران ما تماس بگیرند.
 2. پس از تماس با لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد نیرو درخواستی به محل مد نظر فرستاده می­شود
 3. کارشناس پس از انجام بررسی­ها کار رفع گرفتگی را اغاز می­کند و با استفاده از دستگاه فنر برقی حرفه­ای و بدون کثبف کار گرفتگی ایجاد شده را از بین می­برد.
 4. پس از باز شدن گرفتگب لوله فاضلاب محل آن شستشو داده می­ شود.
دکمه بازگشت به بالا