احداث پلاژ اختصاصی بانوان در ساحل دیلم

خبر روزانه/بوشهر فرماندار دیلم گفت: در راستای برآورده کردن یکی از مطالبات بحق بانوان شهرستان دیلم، پلاژ اختصاصی بانوان در ساحل دیلم احداث می‌شود.

محمد اسدی در کارگروه ویژه پیگیری احداث پلاژ بانوان در ساحل شهر دیلم گفت: این پلاژ سالیان سال بود که مطالعات آن انجام گرفته ولی همچنان به‌علت عدم توجه لازم و عدم تخصیص اعتبار، کاری انجام نشده بود.

فرماندار دیلم خاطر نشان کرد: خوشبختانه با نگاه ویژه دولت سیزدهم و با رویکرد خوب مجموعه استانداری و سازمان برنامه و بودجه اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان به این مهم اختصاص یافت.

وی اضافه کرد: این اعتبار در مدت زمان دو سال و با مشارکت ۵۰ درصدی بودجه عمومی دولت، استان و شهرداری دیلم تصویب و به مرحله اجرا درخواهد آمد.

اسدی به زیرساختی بودن پروژه پلاژ بانوان و اهمیت جذب گردشگر اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه بندر دیلم یکی از شهرستان‌های هدف گردشگری استان بوشهر محسوب می‌شود می‌تواند فضایی مناسب برای استفاده بانوان از بستر ساحل و دریا را فراهم کند.

به گزارش خبر روزانه به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، وی گفت: امید داریم با تزریق اعتبار لازم این پروژه مهم هرچه زودتر به بهره‌برداری رسیده و تقدیم مردم شریف دیلم و هم‌میهنانی که شهرستان دیلم را به عنوان هدف و مقصد گردشگری خود قرار داده‌اند، شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا