بین الملل

حمله دوباره آمریکا به صنعاء

پس از حملات بامداد جمعه آمریکا و انگلیس به اهدافی در چهار استان یمن، رسانه‌ها از حمله مجدد آمریکا به صنعاء خبر داده‌اند.

به گزارش خبر روزانه، شبکه المیادین بامداد شنبه از شنیده‌شدن صدای انفجار مهیب در شمال پایتخت یمن خبر داد.

خبرنگار المیادین می‌گوید اطلاعات اولیه حاکی از آن است که فرودگاه صنعاء و اطراف آن هدف قرار گرفته است.

مدیر دفتر المیادین در یمن خبر داده اطلاعاتی درباره حملات هوایی و یا موشکی به پایگاه هوایی «الدیلمی» در شمال صنعاء که در نزدیکی فرودگاه صنعاء قرار گرفته، وجود دارد.

خبرگزاری اسپوتنیک هم به نقل از یک منبع آگاه محلی نوشته جنگنده‌های آمریکایی و انگلیسی به پایگاه هوایی الدیلمی حمله کرده‌اند. 

خبرنگار شبکه المسیره یمن نیز می‌گوید «دشمن آمریکایی و انگلیسی حملاتی را علیه صنعاء انجام داده‌اند».

خبرگزاری رویترز به نقل از مقام‌های آمریکایی نوشته ارتش آمریکا پس از حمله به اهدافی در یمن در بامداد جمعه، حمله دیگری را به یمن صورت داده است. 

شبکه سی‌ان‌ان هم  به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش کرده ایالات متحده یک روز پس از حمله به ۳۰ موضع انصارالله، بامداد جمعه به اهدافی در یمن حمله کرده است.

این شبکه آمریکایی مدعی است یک «تاسیسات راداری که توسط حوثی‌ها (انصارالله) استفاده می‌شود هدف قرار گرفته است».

در حال تکمیل..

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا