بین الملل

یک گروه عراقی حمله به پایگاه‌های آمریکا در سوریه را برعهده گرفت

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین خبر روزانه، دقایقی بعد از انتشار اخباری مبنی بر حملات به پایگاه‌های آمریکا در سوریه، یک گروه عراقی مسئولیت این عملیات‌ها را برعهده گرفت.

گروه موسوم به «مقاومت اسلامی عراق» طی بیانیه‌ای گفت که رزمندگان آن در راستای مقابله با حضور آمریکایی‌ها در عراق و منطقه و در پاسخ به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، با پهپاد به پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در میدان نفتی «العمر» و میدان گازی «کونیکو» حمله کردند.

عصر شنبه بود که دو پایگاه ائتلاف آمریکایی در مجاورت میدان گازی «کونیکو» و میدانی نفتی «العمر» در شمال شرق سوریه هدف چندین حمله قرار گرفت.

یک مقام در وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) خبر داد که نظامیان این کشور در سوریه و عراق، از تاریخ ۲۵ آنلاین تا ۲۲ آذر، ۹۷ بار هدف حملات پهپادی و موشکی قرار گرفتند.

مقاومت اسلامی عراق آمریکا را مسئول حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه می‌داند و تاکید کرده است که تا زمان تداوم حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه پایگاه‌های آمریکا را مورد حمله قرار خواهد داد.

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا