فرش سجاده ای مسجدی کاشان توسط کدام شرکت فرش ماشینی تولید میشود؟

فرش سجاده ای مسجدی کاشان توسط کدام شرکت فرش ماشینی تولید میشود: فرش های سجاده ای نسل جدیدی از فرش های ماشینی هستند که ویژه اماکن متبرکه و اماکن مقدس تولید می شوند. به دلیل نوع طراحی خاصی که دارند، مسجدی ها بسیار از آن استقبال می کنند.

طرح محراب گونه و تناسب طرح با فضای مسجد، حس و حال بسیار خوبی ایجاد می کند. سجاده فرش های تکی از گذشته در همه خانه ها بوده اند اما برای مساجد و حسینیه ها بیشتر از فرش دستبافت، قالی جوشقانی و در دوران معاصر از فرش های ماشینی استفاده می شد. رفته رفته با پیشرفت علم طراحی و ماشین آلات پیشرفته، سجاده فرشها وارد بازار شدند و بسیار مورد استقبال مسجدی ها قرار گرفتند.

فرش سجاده ای | فرش سجاده ای ارزان | فرش سجاده ای دست دوم

عوامل موثر بر قیمت فرش مسجدی

در سال های اخیر، عوامل مختلفی بر قیمت فرش مسجد تاثیرگذار بوده اند. نوسانات شدید قیمت فرش نماز، مدام روی بازار فرش سجاده ای ثاثیر می گذاشت. نوسانات قیمت دلار، روابط ایران در حوزه بین الملل، تحریم های داخلی و خارجی، افزایش قیمت نخ و مواد اولیه، افزایش هزینه های گمرک برای واردات ماشین آلات، افزایش مالیات، افزایش مزد کارگران و بسیاری عوامل دیگر بر قیمت هر متر مربع فرش مسجدی تاثیر گذاشتند.

لیست قیمت فرش مسجدی و سجاده فرش نماز

قیمت فرش تشریفات و سجاده فرش محرابی همواره در حال تغییر است و برای اطلاع از قیمتها لازم است با بخش پشتیبانی شرکت محراب نقش کاشان تماس بگیرید.

تعداد شانه و تراکم قیمت فرش سجاده درجه‌ی کیفی جنس نخ فرش مسجد
شانه و تراکم پایین 09133617256 بسیار ضعیف بی سی اف
440 شانه 09133617256 ضعیف پلی استر
500 شانه 09133617256 نسبتا ضعیف پلی استر
500 شانه تراکم پایین 09133617256 متوسط روبه پایین صد در صد اکرولیک
500 شانه تراکم بالا 09133617256 متوسط روبه بالا صد در صد اکرولیک
700 شانه تراکم پایین 09133617256 خوب صد در صد اکرولیک
700 شانه تراکم بالا 09133617256 عالی صد در صد اکرولیک

از کارخانه سجاده فرش بخریم یا مغازه ها؟

همانطور که می دانید خرید فرش مسجد در متراژهای بالا انجام می شود، بنابراین قیمت هر متر مربع سجاده فرش بسیار برای هیئت امنا و خیرین مهم است. خرید مستقیم سجاده فرش از کارخانه بسیار قیمت متعادل تری خواهد داشت.

ورود واسطه گران به عرصه خرید و فروش فرش مسجدی یا فرش تشریفات، قیمت نهایی و تمام شده فرش نماز را بسیار بالا می برد. شما می توانید با ررسی و تحقیق، برندی خوشنام و سابقه دار را انتخاب کرده و راحت و بدون دغدغه خرید سجاده فرش از درب کارخانه را داشته باشید. پیشنهاد ما، کارخانه سجاده فرش محراب نقش کاشان است.

آیا جنس نخ روی قیمت فرش سجاده ای موثر است؟

کسانی که به دنبال خرید فرش سجاده ای هستند برایشان سوالی مهم پیش می آید و آن هم این است که جنس نخ روی قیمت موثر است یا خیر؟

پاسخ این است که انتخاب نوع نخ بسیار روی قیمت هر متر مربع فرش سجاده ای اثرگذار است و عاملی بسیار تعیین کننده و مهم می باشد.

نخ اکرولیک هم کیفیت بالاتر و هم قیمت بیشتری نسبت به سایر الیاف دارد. در مقابل الیافی چون بی سی اف، پلی استر و ویرجین قیمت پایین تری نسبت به نخ اکرولیک دارند. بنابراین شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید، نوع نخ مدنظرتان را انتخاب کنید.

مزایای نخ صد در صد اکرولیک:

  • نرمی و لطافت
  • مقاومت و استحکام بالا
  • مقاومت در برابر حرارت، نور و گرما

مزایای سجاده فرش نماز چیست؟

فرش و کفپوش برای مسجد از عناصر بسیار مهم و تعیین کنند در مسجد است. بنابراین برای انتخاب طرح، رنگ و نوع الیاف آن باید نهایت دقت را داشته باشید. شما می توانید از فرش های ماشینی بزرگ مثل 12 متر، 9 متر و 6 متر نیز استفاده کنید،

اما سجاده فرش مسجد مزایای خاص خودش را دارد که در اینجا به این موارد اشاره می کنیم:

  • ایجاد نظم در صفوف نماز
  • تعیین جهت قبله
  • رولی بودن، سبکی و امکان حمل و نقل راحت
  • امکان شست و شوی راحت
  • ترمیم و تعویض آسان
  • طرح و رنگ متناسب با فضاهای مذهبی

قیمت فرش مسجدی در کدام کارخانه ارزان تر است؟

تقریبا تمامی کارخانه ها با قیمتهایی در یک حدود سجاده فرش را عرضه می کنند، اما برای خریداران حتی هزار تومان اختلاف قیمت در هر متر مربع نیز مهم است. بنابراین لازم است کارخانه ای را انتخاب کنید که قیمت هایی منصفانه و متعادل داشته باشد.

فرش سجاده ای | فرش سجاده ای ارزان | فرش سجاده ای دست دوم

شرکت محراب نقش کاشان یکی از برندهای نام آشنا و خوشنام در حوزه صنعت فرش ماشینی است و شما می توانید با اعتماد کامل تولید سجاده فرش های مسجدتان را به این مجموعه بسپارید.برای ثبت سفارش می توانید با واحد پشتیبانی به شماره 09133617256 آقای مهندس سلمانی تماس حاصل فرمایید.

 

منبع: خرید فرش مسجد (https://sajadecarpet.com)

دکمه بازگشت به بالا