ویژگی های خرید فرش تشریفات قرمز کاشان با بهترین قیمت و کیفیت

ویژگی های خرید فرش تشریفات قرمز کاشان با بهترین قیمت و کیفیت: فرش تشریفات چیست؟ اگر در مورد سجاده فرش یا فرش نماز بررسی و تحقیق کرده باشید، حتما به سبکی از فرش رولی به نام فرش تشریفات هم برخورد کرده اید. فرش تشریفات یکی از انواع فرش ماشینی رولی یا متری است.

خرید فرش تشریفاتی قرمز | فرش تشریفات اهواز | فرش تشریفات کاشان

معمولا برای کناره، ورودی تالارها، هتل ها، مراکز خرید و سالن های اجلاس استفاده می شود. همچنین بعضی از اماکن مذهبی و یا حسینیه ها نیز ترجیح می دهند به جای سجاده فرش نماز از فرش تشریفات استفاده کنند. ممکن است فرش قرمز برای اینگونه فضاها مناسب نباشد، اما فرش تشریفات قابلیت تولید در انواع نمونه ها و طرح ها را دارد که خریداران می توانند با توجه به سلیقه شان، نوع فرش دلخواهشان را برای خرید فرش تشریفات انتخاب کنند.

فرش تشریفات کاشان از دیرباز برای مراسم تشریفاتی استفاده می شده است. اگر تلوزیون دیده باشید حتما دقت کرده اید که برای استقبال از سران یا مسئولین لشگری و کشوری و در بدو ورودشان، از فرش قرمز استفاده می شود.

کاربرد فرش تشریفات چیست؟

فرش هتل، فرش رستوران، فرش سالن اجلاس، همایش، کنفرانس، فرش حسینیه و یا فرش تالار عروسی. هر کدام از این موارد می تواند از کاربردهای فرش تشریفات باشد. از بیشترین مشتریان و طرفداران فرش تشریفات، هتل داران و رستوران دارها هستند. به خصوص رنگ قرمز آن بسیار پرطرفدار است چون رنگ خیره کننده و جذابی است و مشتریان را به سمت خود می کشاند. از آنجا که فرش تشریفات به صورت رولی تولید می شود، قالب بندی مشخصی ندارد و توانایی تولید در ابعاد مختلف دارد و می تواند متناسب با ابعاد فضای شما تولید شود. به همین دلیل برای راه پله و کناره نیز استفاده می شود.

چرا خرید فرش تشریفات از شرکت سجاده کارپت کاشان

– فرش تشریفات قابلیت تولید در طرح ها و رنگ های مختلف را دارد و می تواند پاسخگوی نیاز و سلیقه تمامی افراد باشد.

– فرش تشریفات دوام و استحکام بیشتری نسبت به گلیم و موکت دارد.

– قابلیت تولید در ابعاد مختلف را دارد و راه پله شما در هر ابعادی باشد می توانید از این سبک فرش استفاده کنید.

– از آلودگی و کثیفی پله ها جلوگیری شده و باعث تمیز ماندن محیط می وشد.

– فرش تشریفات به دلیل وزنش حرکت کمتری دارد و ثابت می ماند.

– وزن و جنس الیاف فرش تشریفات به گونه است که شست و شوی آن نسبت به موکت و یا گلیم بسیار آسانتر است.

– فرش تشریفات قابلیت تولید با انواع الیاف و نخ را دارد. بنابراین افراد می توانند با توجه به میزان بودجه شان، الیاف دلخواهشان را انتخاب کنند.

انواع طرح فرش تشریفات کاشان

  • فرش تشریفات قرمز

با دو حاشیه ساده، مناسب برای هتل ها و رستوران ها

  • فرش تشریفات ساده

با طرح های خلوت و ساده مناسب برای اماکن مذهبی و حسینیه ها

  • فرش تشریفات افشان

برای افرادی که طرح های شلوغ را دوست دارند

  • فرش تشریفات یکپارچه

یک طرح یکپارچه که رول ها کنار هم پهن می شوند و هر رول تکمیل کننده رول قبلی است و با کنار هم قرار گرفتنشان یک طرح کامل تشکیل می شود.

کاربرد خرید فرش تشریفات در مساجد

معمولا مساجد به دلیل اینکه می خواهند جهت قبله مشخص باشد و جای مهر نیز معلوم باشد، ترجیح می دهند از خرید فرش سجاده ای نماز استفاده کنند. اما مساجد اهل سنت از فرش تشریفات استقبال می کنند. چون نیازی ندارند جای مهر مشخص باشد و فقط از خطوط حاشیه فرش برای تنظیم محل ایستادن استفاده می کنند.

به دلیل اینکه کاشان دومین قطب صنعت فرش ایران است، خریداران ترجیح می دهند فرش دلخواهشان را از کاشان تهیه کنند. با خرید فرش تشریفات از کاشان می توانید مطمئن باشید که بهترین قیمت و کیفیت به شما اعلام می شود. از آنجا که فرش را مستقیم و بدون واسطه تهیه می کنید، قیمت کمتری را نیز می پردازید و خیالتان از این بابت راحت است.

خرید فرش هتلی تشریفات از دیجی کالا

دیجی کالا فقط فرش های تخته ای داشته و فروشنده فرش متری و رولی نیست. به طور کلی فرش های متری و رولی در دیجی کالا به فروش نمی رسد و شما می توانید مستقیم از کارخانه خرید داشته باشید.

خرید فرش هتلی – فرش قرمز – فرش تشریفات از کارخانه

برای تهیه فرش تشریفات می توانید به صورت حضوری – تلفنی و یا اینترنتی با پشتیبان ها و مشاورین متخصص سجاده کارپت در ارتباط باشید و بعد از دیدن تمامی طرح ها، طرح دلخواهتان را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. همچنین می توانید رضایت مشتریان قبلی و نمونه کارها را دیده و با بررسی کامل خریدی بی دغدغه داشته باشید. جهت دریافت هر گونه مشاوره و راهنمایی می توانید با ما در تماس باشید: 09133617256 آقای مهندس سلمانی تماس حاصل فرمایید.

منبع: خرید فرش تشریفات کاشان (https://sajadecarpet.com)

دکمه بازگشت به بالا