اقتصادیبرترینهای کسب و کار

خرید فرش 1200 شانه یا خرید فرش 1500 شانه، کدام بهتر است؟

خرید فرش 1200 شانه یا خرید فرش 1500 شانه، کدام بهتر است؟ دو نوع از با کیفیت ترین فرش های ماشینی برای خرید فرش 1500 شانه و فرش 1200 شانه هستند که برای خریداران فرش ماشینی چه از لحاظ ظرافت نقشه و بافت و چه از لحاظ رنگ های بسیار زیبا و طرح های خیره کننده جذاب هستند. اما بالاخره کدام یک از این دو محصول بهتر است؟

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته | فرش ۱۵۰۰ شانه | فرش ۱۵۰۰ شانه بهتره یا ۱۲۰۰

مزایای خرید فرش 1200 شانه کاشان

  1. قیمت فرش 1200 شانه‌: فرش ماشینی 1200 شانه کیفیت بسیار بالایی دارد و می تواند عمر بسیار طولانی داشته باشد به همین دلیل در مقایسه با کیفیت بالایش توانسته رضایت خریداران را از لحاظ هزینه جلب کند چون قیمت ارزنده ای دارد.
  2. کیفیت نخ فرش: نخ فرش 1200 شانه کاشان دارای کیفیت بسیار بالایی است و برای محیط های مختلف و کم تردد قابل استفاده است. این نوع فرش جزو پرفروش ترین فرش ماشینی کاشان به شمار می آید و بیش از 10 سال با همان کیفیت روز اول از ماندگاری بالا برخوردار است.

معایب خرید فرش 1200 شانه

  1. قیمت بالا در مقایسه با فرش فانتزی: در صورتی که فرش 1200 شانه را با فرش های فانتزی مقایسه کنید قیمت آن بسیار بالا خواهد بود. علاوه بر این فرش 1200 شانه نسبت به فرش 1000 و 700 شانه هم بالاتر است.
  2. ضعف در مقابل لکه‌ها: فرش 1200 شانه جدید با رنگ های روشن مثل بژ و نقره ای تولید می شود که چرک تاب نیست و می تواند به راحتی لکه ها را نشان دهد. برای حل این مشکل بهتر است طرح های کلاسیک و رنگ های تیره تر فرش 1200 شانه را انتخاب کنید.

مزایای خرید فرش 1500 شانه

  1. تراکم بیشتر: در فرش 1500 شانه کاشان تعداد گره های بالایی بافته شده است که به معنای توپر بودن و دوام بالای آن است. این امر باعث می‌شود فرش مقاومت بیشتری در برابر فشار و استفاده روزمره داشته باشد.
  2. زیبایی فوق العاده: با توجه به تعداد بیشتر گره بافته شده در فرش 1500 شانه، ظرافت طرح فرش بسیار بالا می رود و می تواند طرح های پرکار با جزئیات خارق العاده را روی این کیفیت تولید کرد.

معایب خرید فرش 1500 شانه

  1. قیمت بالاتر: فرش ماشینی 1500 شانه معمولاً گزینه‌ای گران‌تر است. اگر بودجه‌ی محدودی دارید، این نوع فرش ممکن است برای شما مناسب نباشد؛ هر چند کیفیت بالا و ظرافت بی نظیر این محصول قیمت بالایش را توجیه می کند.
  2. نیاز به مراقبت بیشتر: با توجه به تراکم بیشتر، فرش 1500 شانه نیاز به مراقبت و نظافت بیشتری دارد.

تفاوت فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان

کیفیت فرش ماشینی: با افزایش تعداد شانه‌ها (گره ها)، کیفیت فرش به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد. فرش ۱۵۰۰ شانه همان طور که از اسمش مشخص است دارای تعداد بیشتری شانه می‌باشد بنابراین، از لحاظ کیفیت ظاهری و رخ زیباتر، فرش ۱۵۰۰ شانه نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه برتر است.

دوام و استحکام فرش ماشینی: اگر قصد دارید فرش را در یک فضای پر رفت و آمد استفاده کنید، فرش ۱۵۰۰ شانه مقاومت بیشتری در برابر ساییدگی و فرسایش دارد.

قیمت فرش ماشینی: قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه بیشتر است. بنابراین، اگر بودجه‌ی محدودی دارید، ممکن است بهتر باشد فرش ۱۲۰۰ شانه را انتخاب کنید.

انتخاب نوع طرح فرش: رخ ظاهری فرش 1200 شانه و 1500 شانه متفاوت است. بهتر است طرح های هر دو محصول را مشاهده کنید تا ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید. نمایش رنگ فرش 1500 شانه بسیار زیباتر از فرش 1200 شانه است و از این لحاظ برتری دارد.

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته | فرش ۱۵۰۰ شانه | فرش ۱۵۰۰ شانه بهتره یا ۱۲۰۰

خرید فرش 1500 شانه و 1200 شانه از فرشخونه

انتخاب بین خرید فرش ماشینی 1200 شانه و 1500 شانه وابسته به نوع سلیقه و نیاز شماست. اما به طور کلی، فرش با تعداد شانه بیشتر دارای کیفیت بهتر و مراقبت بالایی از نظر تمیزی دارد. فرش 1500 شانه نسبت به 1200 شانه دارای تراکم بیشتری برخوردار بوده و برای محل های پر تردد مناسب نیست. اما اگر محل استفاده فرش پر تردد است، بهتر است از خرید فرش 700 شانه استفاده کنید. همچنین، قیمت هر نوع فرش نیز می تواند در تصمیم گیری شما برای خرید، تاثیرگذار باشد.

خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان از فرشخونه به شدت پیشنهاد می شود چون فروشگاه فرشخونه محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می کند و ضمانت اصالت و ضمانت فیزیکی کالا و همین طور ضمانت کیفیت را در فروش فرش ارائه می کند.

منبع: فرش 1200 شانه فرشخونه (https://farshkhooneh.com)

دکمه بازگشت به بالا