بهترین جراح لاغری در تهران کیست؟ لیست ۵ تایی از باتجربه های تهران

البته خود عمل 45 دقیقه تا 1 ساعت طول خواهد کشید و بقیه موارد مربوط به روش بیهوشی و سایر اقدامات مربوط به عمل است. به کلینیک و مطب مراجعه کنید و صلاحیت خود را برای عمل توسط پزشک بررسی کنید. در طی این عمل؛ جراح، قسمتی از معده شما را برداشته و بقیه را پیوست می دهد تا معده جدیدی به اندازه موز ایجاد کند. عدد BMI نسبت وزن و قد شما را نشان می دهد و میزان چربی شما را نشان می دهد.

علاوه بر این، جراحی لاپاروسکوپی مدت‌زمان عمل کمتری و مزایای بیشتری دارد. این جراحی همچنین باعث می‌شود که فرد کمتر احساس گرسنگی کند زیرا یک معده‌ی کوچک‌تر، سطح کمتری از هورمون گرلین (که منجر به گرسنگی می‌شود) را ترشح می‌کند؛ در نتیجه فرد سرکوب طولانی‌مدت اشتها را تجربه خواهد کرد. یک جراح خوب و موفق معمولا در بهترین بیمارستان ها عمل جراحی خود را انجام می دهد و بیمارستان های دولتی و معتبر خواهان ایشان هستند و ارزش زیادی برای چنین جراحان موفق و کارکشته ای قائل هستند.

جراحی اسلیو معده برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که چاقی مفرط داشته و دارای بیماری های ریوی و دیابت و فشار خون بالا هستند و نمی توانند با ورزش و راه های دیگر چاقی خود را درمان کنند. عمل اسلیو معده یک شیوه نوین لاغری با حداقل تهاجم است که تا ۸۰ درصد اضافه وزن در افراد با … اگر پس از کاهش وزن با افتادگی قابل توجه بازو مواجه شده‌اید و از ظاهر نازیبای بالاتنه خود ناراحت هستید، کاندیدای مناسبی برای این جراحی به شمار می‌روید.

در طول زندگی اندازه و شکل سینه شما تغییر می‌کند – سن، بارداری، شیردهی، کاهش وزن، همگی بر روی ظاهر شما تأثیر می‌گذارد. بر کسی پوشیده نیست که افزایش وزن در طی سالیان عوارض خود را دارد و بیشتر بانوان زمانی که وزن کم می‌کنند به عوارض آن پی می‌برند.

آندوسکوپ به شما اجازه می دهد تا پس از انجام عمل، پزشک بتواند داخل معده را به راحتی معاینه کرده و ببیند. این لوله با استفاده از یک وسیله انعطاف پذیر دارای لامپ به نام آندوسکوپ به داخل معده هدایت می شود. مصرف مایعات را فراموش نکنید زیرا از کم آبی بدن جلوگیری می کند.

پی جو – لیستبهترین فروشگاه های لوازم سوارکاری​ شیرازبه همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین فروشگاه لوازم سوارکاری در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات، آدرس و تلفن فروشگاه، لطفا به پروفایل فروشگاه مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

از آنجا که این عمل سر پایی نیست و حتما باید در مرکز بیمارستانی انجام شود، با توجه به شرایط بیمار، یک یا دو شب بستری در بیمارستان و تحت نظر بودن نیاز دارد. کاندید عمل برداشتن معده، باید از تمام ریسک‌ها، خطرات و عوارض جراحی آگاهی یافته و تمامی سوالات خود را از پزشک بپرسد. یک عارضه دیگر، که برای کمتر از یک درصد از بیماران رخ می‌دهد، لخته شدن خون است. برای جلوگیری از این عارضه، بیمار باید شب‌های بعد از جراحی به طور مرتب پیاده‌روی هایی سبک کند.

بهترين جراح اسليو معده در یزد

این جراح با شرکت در دوره های تخصصی لاپاراسکوپی و باریاتریک و پس از گذراندن آموزش های تخصصی سرانجام مدرک جراحی باریاتریک یا لاغری را دریافت می کند. این جراح قادر است با تمامی روش های شناخته شده، به کاهش وزن سالم و اصولی بیمارانی که دچار چاقی هستند کمک کند. در انتهای سال اول بعد از انجام جراحی اسلیو معده به روش اندوسکوپی، به طور میانگین باعث کاهش وزن ۱۷-۲۰ درصدی می‌شود.

این افراد معمولا به دلیل ژنتیک و مشکلات تغذیه دچار چاقی می شوند. افرادی که دچار این نوع چاقی هستند در صورت اقدام برای درمان کاهش وزن ابتدا از ناحیه شکم لاغر شده و سپس سایر قسمت ها کاهش سایز و چربی خواهند داشت. از نظر این افراد چاقی همانند یک بیماری در بدن بروز می کند و با گذشت زمان باعث بروز بیماری های مختلف می شود. مطابق تحقیق این افراد، بیمارانی که دچار چاقی و اضافه وزن هستند دارای مشکلات و بیماری های مشترک زیادی می شوند که چاقی را می توان عامل اشتراک و ابتلای آن ها دانست.

بنابراین حتی بعد از جراحی نیز ممکن است حجم آن در اثر مصرف غذای زیاد به حالت قبل بازگردد و وزن نیز اضافه شود. اما چون 90 درصد افراد به مقدار غذای مصرفی بعد از جراحی عادت می کنند این اتفاق بسیار نادر است. در اسلیو گشاد گروه هدف افرادی هستند که کاهش وزن زیادی نیاز نداشته یا وقت کافی برای کاهش وزن دارند و تمایلی به کاهش وزن سریع در مدت زمان کوتاه ندارند. در دو هفته بعدی مواد غذایی جامد به برنامه بیمار اضافه می شوند.

کارهای بعد از عمل اسلیو معده

حدودا بعد از گذشت یک هفته الی 10 روز از جراحی بیمار ترخیص می شود و حتی تا آن موقع بخیه ها را نیز بیرون می آورند و در موقع مرخص شدن توصیه هایی در خصوص مصرف آهن و ویتامین ها به بیمار می شود. بعد از جراحی در بعضی بیماران، برای ادرار دچار مشکل می شوند در صورت بروز چنین مشکلی باید برای بیمار جهت تخلیه ادرار لوله وصل کرد و قتی که به حالت نرمال برگشت می توان لوله را خارج نمود.

در هر صورت همه این عمل ها با بیهوشی عمومی صورت می گیرد و در تمام مدتی که بیمار بیهوش بوده و نیز بعد از آن تحت نظر کادر پزشکی می باشد. و نیز زخم های گوارشی خیلی از مواقع باید به صورت اورژانسی عمل جراحی شوند و چنین حالیت هنگامی به وجود می آید که زخم مبتلا به عارضه های خطرناکی مانند خونریزی شدید و یا پاره شدن دیواره معده شود.

یکی دیگر از موارد برای انجام عمل جراحی ، وجود زخم دوازده کهنه ریشه دار است که موجب می شود دوازدهه تغییر شکل داده و از خروج غذای هضم شده از معده به دوازده ممانعت می کند. در این بخش مقاله بهترین دکتر اسلیو معده در یزد در مورد عوارض و مشکلاتی که چاقی زمینه ساز آن ها می شود توضیحاتی خواهیم داد.

اگر برای لاغری جراحی کاهش وزن را ترجیح می دهید که به کاهش وزن با محدود کردن میزان غذائی که می خورید بیانجامد و با جذب مواد غذایی تداخل ندارد بنابراین می تواند جراحی اسلیو معده بهترین گزینه برای شما باشد. قطعا بهترین جراح اسلیو معدهه باید علاوه بر دانش و تجربه کاری بصورت کامل دوره فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی ( همان جراحی لاغری) را گذرانده باشد.

کاهش وزن قبل از جراحی به کاهش چربی در اطراف ناحیه کبد و شکم کمک می کند. سپس مرز مابین بخشی از معده که باید باقی بماند و بخشی که لازم است برداشته شود ، را توسط خط بخیه مشخص می نماید. استفاده می کنند تا از طریق برش های کوچک در دیواره فوقانی شکم به حفره شکمی دسترسی پیدا کنند. فشار خون بالا را در ۷۸٪ از افراد بهبود بخشیده یا برطرف می‎کند.

مزایا و معایب جراحی اسلیو معده

در جلسه مشاوره پزشک درباره نوع جراحی، مزایا و معایب و هزینه‌ها صحبت خواهد کرد. در این بین تحقیق را فراموش نکرده و از کسانی که عمل کوچک کردن معده را انجام داده‌اند، مشورت بگیرید. از آنجاییکه این عمل با لاپاراسکوپ انجام میشود، پیدا کردن پزشک متخصص جراحی عمومی که تبحر و دانش کافی در این زمینه را داشته باشد مهم است.

دیگر ویژگی بهترین دکتر اسلیو معده در یزد خوش سابقه بودن آن است، پزشکان خوب تجربه زیادی از انجام این جراحی داشته و بیماران معمولا رضایت کامل از نحوه انجام عمل و رسیدگی های قبل و بعد از جراحی دارند. در این بخش مقاله بهترین دکتر اسلیو معده در یزد در مورد انواع کلی جراحی توضیحاتی ارائه خواهیم داد. با توجه به شرایط بیمار جراح تصمیم میگیره چه عملی مناسب چه شخصی هست.

معده معاینه می شود و رگ های خونی به طرف جانبی معده تقسیم می شوند. اطلاعات شما جهت ثبت سفارش و ارسال آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت،لطفا صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی مطالعه فرمایید . دكتر رضوانفر فوق تخصص بيماري هاي غدد و متابوليسم نيز در اين همايش به ارتباط درمان ديابت نوع دو و انجام عمل درمان چاقي پرداخت.

معده به دو قسمت مساوی تقسیم می شود ؛ حدودا 80 درصد از بخش منحنی بیرونی معده بریده و برداشته می شود ؛ بر روی لبه های 20 درصد باقی مانده بخیه زده می شود. برای بار بعدی نظر من، نام، ایمیل، و وب سایت من را در این مرورگر ذخیره کنید.

دکمه بازگشت به بالا