ورزشی

انتقام سیمئونه از کارلتو در واندا متروپولیتانو / حذف مدافع عنوان قهرمانی با اشتباهات سریالی!

در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی کوپادل‌ری، رئال‌مادرید در خانه همشهری خود در وقت‌های اضافه با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد.

به گزارش خبر روزانه، اتلتیکومادرید که هفته گذشته در ریاض سوپرجام اسپانیا را به شاگردان کارلو آمچلوتی واگذار کرده بود، بامداد جمعه به وقت ایران عملیات انتقام را به سرانجام رساند.

اتلتیکو در طول ۹۰ دقیقه ۲ بار از کهکشانی‌ها پیش افتاد اما گل به خودی اوبلاک و ضربه سر خوسلو کار را به وقت‌های اضافه کشاندند.

در دقیقه ۱۰۰ گریزمان پیام‌آور شادی برای روخی بلانکو بود و در دقیقه ۱۱۹ ریکلمه تیر خلاص را بر پیکر بی‌جان لوس بلانکوس شلیک کرد تا مدافع عنوان قهرمانی در شب فاجعه‌بار رودیگر، مدافع میانی خود یک جام را از دست بدهد.

البته رئالی‌ها در این بازی بدشانس هم بودند و ۲ مرتبه بلینگام و رودریگو تیر دروازه اوبلاک را به لرزه درآوردند اما نهایتا این سیمئونه بود که بازی را با پیروزی در جنگ روانی با وینیسیسوس و وادار کردن او به اشتباه در گل سوم اتلتی از رئالی‌ها برد.

انتهای پیام

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا