بازگشت قهرمانانه سیتی با درخشش دی بروینه

آفتاب‌‌نیوز :

در هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس نیوکاسل در خانه به دیدار منچسترسیتی رفت و در حالی که ۲ بر یک پیش افتاده بود در نهایت ۳ بر ۲ باخت.

ابتدا برناردو سیلوا به زیبایی برای سیتی گلزنی کرد ولی نیوکاسل دو بار توانست به گل برسد و نیمه نخست را برنده شود.  الکساندر ایساک و آنتونی گوردون دو بار در دو دقیقه برای نیوکاسل گلزنی کردند.

در نیمه دوم کوین دی بروینه به زمین بازی آمد و خیلی زود توانست بازی را به تساوی بکشاند و در ادامه اسکار باب در وقت های اضافه زننده گل برتری تیمش بود تا سیتی ۳ امتیاز دشوار این دیدار را به دست بیاورد.

پیش از این دیدار چلسی در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر در خانه به دیدار فولام رفت و با یک گل به برتری رسید. شاگردان پوچتینو برای کسب نهمین برد فصل‌شان به پنالتی دقایق پایانی نیمه نخست کول پالمر نیاز داشتند تا سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورند.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا