بین الملل

خسارت سنگین حمله حزب‌الله به یک شهرک صهیونیستی+عکس

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین خبر روزانه، حزب‌الله لبنان، عصر امروز (جمعه)، از حمله به شهرک‌ صهیونیستی «المناره» در شمال فلسطین اشغالی خبر داد که رسانه‌های اسرائیلی ساعتی بعد، از خسارات وارده به این منطقه تصاویری منتشر کردند.

مقاومت اسلامی لبنان، عصر امروز، در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که حدود ساعت ۱۴:۳۰ به وقت محلی گروهی از نظامیان اسرائیلی و خودروهای آن‌ها را در اطراف منطقه «المناره» هدف قرار داده است.

به دنبال این حمله، رسانه‌های اسرائیلی تصاویری از این منطقه منتشر کردند که از تخریب گسترده برخی سازه‌ها در آن حکایت داشت.

 

 

 

 

 

مقاومت اسلامی لبنان همچنین، بعدازظهر امروز، در ۲ بیانیه دیگر اعلام کرده بود که در حمایت از مردم فلسطین، گروهی از نظامیان اسرائیلی را در شهرک «ایون مناحم» و همچنین گروهی از نیروهای پیاده‌نظام اسرائیلی را در اطراف منطقه «المطله» هدف حمله موشکی قرار داده است.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا