آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته تخصصی

در واقع ، NVR کم و بیش یک برنامه نرم افزاری است و گرچه معمولاً روی یک دستگاه اختصاصی و مستقل اجرا می شود ، گزینه های NVR نرم افزاری در دسترس است. امنیت به سرعت از سیستم های مداربسته قدیمی و سیستم های هشدار به سیستم های مبتنی بر شبکه IP تغییر می کند. واژه “دوربین مداربسته” برگردان فارسی کلمه انگلیسی closet circuit television یا به اختصار cctv می باشد. معنی لغوی آن جعبه جادویی مدار بسته است و به دوربین هایی گفته می شود که در جای خود ثابت اند.

آموزش نصب دوربین های مداربسته

نقشه سیم کشی دوربین مداربسته ساختمان

5-1) مرکز آموزش نیراسیستم هیچ گونه مسئولیتی در مقابل موارد انضباطی شرکت کنندگان در خارج از کلاس نخواهد داشت. 4-1) در صورت وارد آمدن هرگونه خسارت به تجهیزات و سخت افزارهای کلاس، شرکت کننده موظف به پرداخت هزینه براورد شده ناشی از خسارت میباشد. کامتک با گزینشهای سخت با تجربه ترین اساتید متخصص و تعمیرکار را برای کلاسهای آموزشی گلچین میکند.

نحوه نصب دوربین مدار بسته روی گوشی

اما توجه داشته باشید که به جز نوع دوربین نصب آن در محل مناسب نیز به همان اندازه اهمیت دارد. به طور مثال دوربین نباید در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار بگیرد و یا در معرض برخورد بارش باران باشد. بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید. این روزها دیگر با یک مدل دوربین مدار بسته سر و کار نداریم و هر کسب و کاری بنا بر نیاز خود مدل خاصی از دوربین های مدار بسته را درخواست خواهد کرد. اداره اماکن کلیه اماکن تجاری را ملزم به نصب دوربین مدار بسته کرده است.

دوره تخصصی نصب دوربین های امنیتی

دوربین مداربسته لامپی سیم کارت خور

ترسیم نقشه نصب دوربین مدار بسته برای نصب و راه اندازی این دستگاه به شما کمک بسیاری می کند. بنابراین با توجه به نیازهای ساختمان نقشه نصب دوربین مدار بسته را طراحی و محل نصب دوربین ها را مشخص کنید. در این بخش از آموزش دوربین مدار بسته به تجهیزاتی که مورد نیاز یک سیستم حفاظتی دوربین مدار بسته می باشد خواهیم پرداخت. همانطور که در بخش قبلی آموزش دوربین مدار بسته مطرح گردید دوربین های مدار بسته شامل دو دسته آنالوگ و تحت شبکه هستند و هر کدام از این دسته ها دارای تجهیزات منحصر به فردی می باشند.

پخش عمده لوازم جانبی دوربین مداربسته

برای اجرا و نصب این دوربین‌های مداربسته، به دوربین‌های تحت شبکه یا همان آی پی، NVR و همچنین سوئیچ شبکه نیاز است. در این شیوه دوربین‌ها تصاویر دریافتی را با کمک کابل‌های Cat۶، Cat۵e، Cat۵ و غیره به سوئیچ شبکه و دستگاه NVR منتقل می‌کنند. با توجه به اینک در مراحل قبلی نقشه را تهیه کردیم؛ محل مناسب برای نصب دوربین ها و تجهیزات محتلف مثل کابل‌ها و دستگاه‌های DVR و غیره را انتخاب می کنیم. بله ، پس از گذراندن دوره ی آموزشی مدرک آموزشگاه که مورد تایید سازمان فنی حرفه ای نیز هست برای شما صادر می گردد.

همه چیز در مورد نصب دوربین مدار بسته

پس از شرکت در دوره های آموزشی و فراگیری مطالب مورد نیاز جهت نصب و راه اندازی دوربین، حجم بسیار زیادی از اطلاعات و ویدیو های آموزشی در ذهن دانش پذیران ساخته می شود که برای منظم شدن این اطلاعات و همچنین آشنایی با مبانی اولیه آنها، بهترین راهکار استفاده از کتاب آموزش دوربین مدار بسته است.

یکی از مهمترین بخش هایی که در پلتفرم آموزشی پرشیاسیستم وجود دارد، آموزش آنلاین دوربین مداربسته است. در این حالت دانش پذیران از راه دور آموزش تصویری دوربین مداربسته را در غالب ویدیوهای آموزشی، وبینارها و لایوهای مختلف مشاهده می کنند. همچنین آنها با دانلود کتاب pdf آموزش دوربین مداربسته پرشیاسیستم می توانند، اطلاعات پراکنده ذهن خود را به نحو مطلوب دسته بندی و بطور اصولی فرا بگیرند.

چطور حافظه دوربین مداربسته را پاک کنیم؟

همچنین تنظیمات مربوط به انتقال تصویر و تنظیمات دستگاه DVR نیز انجام شده باشد. تسلط کامل بر محاسبه هزینه انواع پروژه های دوربین مداربسته یاد می گیرید که با استفاده از ابزارهایی که به شما اموزش داده می شود، ارزانترین و قابل اعتماد ترین سیستم های امنیتی را طراحی و نصب کنید تا به کمک آن بتوانید در مناقصه ها برنده شوید. قادر خواهید بود هر گونه سیستم دوربین مدار بسته ازجمله آنالوگ، HD و دیجیتال را طراحی، نصب و عیب یابی کنید. کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

طریقه دیدن تصویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت

در دوره دوربین مدار بسته با نحوه انتخاب کابل مناسب و نحوه زدن سوکت BNC و برق بصورت کاملا عملی آموزش میبینید. کابل کشی دوربین های مدار بسته یکی از مهم ترین فعالیت های نصب دوربین است. چراکه از نظر زیبایی و امنیت، کابل کشی باید توکار باشد و نمایان دیده نشود.

بهترین آموزشگاه  نصب دوربین مداربسته

روش وصل دوربین مداربسته به کامپیوتر

اگر قصد دریافت مدرک فنی حرفه ای دوربین مدار بسته را دارید باید بگوییم که تنها راه برای دریافت این مدرک ثبت نام در دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در آموزشگاه های معتبر که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای است. شما با شرکت در دوره دوربین مدار بسته فنی حرفه ای در یک آموزشگاه دوربین مدار بسته که مجوزهای لازم را از این سازمان دریافت کرده است می توانید ضمن آموزش صفر تا صد نصب دوربین مدار بسته از یک مدرک معتبر نیز بهره مند شوید و از طریق این مدرک برای دریافت جواز کسب یا ارسال روزمه و استخدام اقدام نمایید.

دوربین های مدار بسته آنالوگ از دیگر انواع دوربین مدار بسته هستند که در برخی از مکان ها نصب می شوند. شما به عنوان نصاب دوربین علاوه بر نصب دوربین های تحت شبکه بایستی با آموزش نصب دوربین مدار بسته آنالوگ نیز آشنایی داشته باشید. نصب دوربین های مدار بسته آنالوگ نیز مستلزم طی کردن مراحل و نکاتی است.

مرکزیادگیری دوره نصب دوربین مداربسته

بازیابی اطلاعات هارد دوربین مداربسته

سفیر قرن با بهره‌گیری از اساتید مجرب و تجربه‌ای که در برگزاری دوره آموزشی نصب دوربین مداربسته دارد، این امکان را برایتان فراهم کرده تا بعد از گذراندن این دوره به ‌راحتی از پس مراحل نصب دوربین مدار بسته برآمده و با آموزش نصب و سیم‌کشی دوربین مدار بسته، آموزش نصب دوربین ip و .. از مدرک معتبری برای کار در حوزه سودده دوربین مدار بسته برخوردار شوید. البته برای شرکت در دوره فنی حرفه ای نصب دوربین مدار بسته حتما به اعتبار آموزشگاه انتخاب شده توجه داشته باشید، چرا که بسیاری از آموزشگاه نصب دوربین مدار بسته مجوز لازم را از سازمان فنی حرفه ای نداشته و همین موضوع باعث نامعتبر بودن مدرک آنها می شود.

آموزشگاه فنی پارس زیر نظر این سازمان دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته فنی حرفه ای را برگزار می نماید. برای اینکار بایستی نرم افزارهای مربوط به انتقال تصویر دوربین بر روی موبایل را دانلود و روی گوشی نصب کنید. لازم است بدانید که برای نصب دوربین بر روی گوشی بایستی در محلی که دوربین در آنجا نصب شده است اینترنت نیز وجود داشته باشد و دستگاه های ذخیره ساز تصاویر دوربین یعنی DVR یا NVR را به اینترنت وصل کنید.

دوربین مداربسته آنالوگ داهوا مدل dh-hac-b2a21p-0360b

دوربین های امنیتی – این دستگاهی است که فیلم را ضبط می کند و آن را به DVR منتقل می کند. امروزه انواع مختلفی از دوربین ها موجود است ، اما همه آنها عملکرد قبلی ذکر شده را علاوه بر قابلیت های دیگری که دارند ، تغییر شکل می دهند. همچنین ، دوربین های امنیتی آنالوگ همیشه از یک نوع اتصالات ویدئو و برق برخوردار هستند. از طرفی در برخی از سیستم ها انتقال تصاویر به اپلیکیشن های موبایل نیز اهمیت دارد. در این موارد اپلیکیشن ها باید بر روی گوشی تلفن همراه و یا هر رایانه دستی دیگری نصب گردد. زمانی که کابل ها را وصل نمودید و از محکم شدن دوربین در محل نصب اطمینان حاصل کردید.

اموزش انتقال دوربین مداربسته به گوشی

فرصت های کاری نصب دوربین مدار بسته به تعداد ساختمان های تجاری، اداری، مغازه های و حتی منازل مسکونی، بزرگ و گسترده است. بنابراین به نظر می رسد که با سپری شدن دوره های آموزشی نصب دوربین مدار بسته هر کارآموزی وارد دنیای بزرگی از فرصت های کاری این شغل می گردد. اما تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته، نمایانگر درآمد بالای این کار است.

با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن فناوری های جدید دوربین های مدار بسته نیز از این قاعده مستثنا نبودند و دوربین های مداربسته تحت شبکه یا IP وارد بازار شدند همانطور که از اسم این دوربین ها پیداست انتقال اطلاعات در آنها از طریق شبکه و به کمک دستگاه NVR می باشد. دوربین های مداربسته تحت شبکه در دو نوع بی سیم و باسیم تولید می شوند و تصاویر ضبط شده در آنها از کیفیت بالایی برخوردار است.

دوربین مدار بسته تحت شبکه قیمت بالاتری نسبت به دوربین های مدار بسته آنالوگ داشته از این رو مزایای بیشتری نظیر انتقال صدای دو طرفه، تشخیص چهره و غیره نیز دارند. برخی دیگر از دوره های محبوب آموزشگاه فنی البرز شامل دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج و دوره آموزش تعمیرات دوربین مداربسته در کرج می باشد . مشاورین و کارشناسان آموزشگاه سروش جاوید به طور کامل مشاوره لازم را جهت انتخاب نوع دوره و شرکت در دوره آموزش دوربین مداربسته را به فن آموزان عزیز ارائه می دهد. لذا کارآموزان با گذراندن دوره آموزش دوربین مداربسته به صورت کاملا عملی این مجتمع براحتی می توانند وارد بازار کار گردند.

دیدن تصاویر دوربین مداربسته از راه دور

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد. به عنوان نصاب ، سرویس و نگهداری دوربینهای مداربسته در مراکز نظامی و انتظامی (سپاه، ارتش، نیروی انتظامی) مشغول به کار شود.

تحصیل در هنرستانهای کاردانش آموزش و پرورش در رشته برق ساختمان به مدت 3 سال در دوره متوسطه دوم و یا ادامه تحصیل در دانشگاههای معتبر در رشته مهندسی برق که 4 سال به طول می انجامد. جهت رفاه حال هنرجویانی که از شهرستان در این دوره شرکت میکنند آموزشگاه خوابگاه هایی را برای هنرجویان در نزدیکی آموزشگاه و با قیمت مناسب تدراک دیده است. DVR مخفف Digital Video Recorder است ، در حالی که NVR مخفف Network Video Recorder است.

نحوه بازبینی فیلم دوربین مداربسته داهوا

دقت داشته باشید که هر یک از این مراحل نصب مستلزم رعایت نکات و استانداردهای بسیاری است. بنابراین توصیه می کنیم پیش از نصب حتما در یک دوره آموزش دوربین مدار بسته شرکت کرده و از این طریق تمام آنچه برای نصب دوربین مدار بسته مورد نیز است را یاد بگیرید. مدرک فنی و حرفه ای که در انتهای این دوره آموزش نصب و تعمیرات دوربین مداربسته به افراد داده می شود، می تواند رزومه پرباری برای آنها ساخته و در آینده شغلی آنها موثر باشد. در دوره آموزش دوربین مداربسته بصورت کاملا عملی با انواع ابزار ها و نحوه کارکرد صحیح بطور کاملا عملی آشنا میشوید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا

اگر احساس می کنید به این حرفه علاقه مندید، یا حتی اگر در حال حاضر نصاب دوربین هستید، باید بدانید که این دوره مناسب شماست. این کلاس آموزشی برای کسانی ایده آل است که قصد ورود به بازار کار نصب دوربین مدار بسته را دارند. سایر دوره ها پرطرفدار ویژه بازار کار که در فن اموزان در حال برگزاری است شامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب کولر گازی ، آموزش برق ساختمان ، آموزش هوشمند سازی ساختمان و … می باشد.

از این حیث با سپری شدن دوره آموزشی نصب دوربین مدار بسته شما نیز زیر مجموعه مشاغل خدمات ساختمانی قرار خواهید گرفت، مشاغلی که در کشور ما هیچ موقع بیکاری نداشته اند. اموزشگاه فن آموزان به شما کمک می کند وارد صنعت پررونق نصب دروبین مداربسته شوید و شغل خوبی داشته باشید. ارائه مدرک فنی و حرفه ای نصب دوربین مدار بسته می تواند به کارآموزان کمک بسیاری در استخدام و کارآفرینی نماید و گامی بزرگ برای کسب موفقیت در این حرفه می باشد.

انتقال تصویر دوربین مداربسته در شبکه داخلی

اینکه بارها از مشتریان، نه بشنوید و دوباره با قدرت تر از گذشته ادامه بدهید، امری است که با آن در دنیای دوربین های مداربسته به موفقیت خواهید رسید. به عنوان یک کارشناس دوربین مداربسته باید بتوانید مشتری را متقاعد کنید تا از شما خرید کند. البته خبر خوب این است که شما می توانید روابط عمومی تان را از شیوه های مختلف ارتقا بدهید پس نگران نباشید و با پشتکار به کارتان ادامه بدهید. در این ویدئو به آموزش پیدا کردن سریع صحنه های مهم دوربین های مداربسته میپردازیم.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورترایگاندر همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند. جهت ثبت نام می توانید در بخش “زمابندی کلاسها” که در همین صفحه قرار دارد در دوره مورد نظر خود ثبت نام کنید (به صورت آنلاین) و یا با مشاوران ما تماس گرفته و به صورت تلفنی و یا حضور در محل اقدام به ثبت نام کنید.

تمامی کارآموزان که از راه دوره آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه معرفی می شوند. دوربین های box type که در بازار، صنعتی نامیده میشوند دارای ظاهری مکعب مستطیل شکل بوده و به دلیل دارا بودن قابلیت نصب لنز های مختلف Fix ، Varifocal ، Motorize ، Auto Iris و همچنین ست شدن با انواع پایه و کاور های خاص ، میتواند در تمامی محیط های مسکونی ، اداری ، تجاری و یا صنعتی نصب و راه اندازی شود. کابل کشی – سه نوع کابل برای انتقال سیگنال ویدئویی از دوربین به DVR وجود دارد.

چگونه به دوربین مدار بسته دیگران وصل شویم؟

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد. انتقال تصویر در بستر کابل و از طریق رادیو بدون نیاز به سیم کشی نوع معمول هستند که آموزش داده می شوند همچنین انتقال تصویر بر روی اینترنت (موبایل و کامپیوتر) نیز به صورت عملی در کلاس به کارآموزان آموزش داده می شود. پس از مشخص شدن بهترین محل نصب دوربین مدار بسته، دوربین ها را تهیه و آنها را در محل مشخص شده نصب کنید. دوربین های مدار بسته دام که به آن دوربین مدار بسته سقفی نیز میگویند یکی از پر کاربرد ترین دوربین های مدار بسته در فضا های امنیتی میباشد.

در این مرحله از مراحل آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه می‌بایست تمامی آنچه که در دوربین آنالوگ توضیح داده شد را رعایت کرده و توجه داشت که تنظیمات مربوط به زاویه دید دوربین، فوکوس و شفافیت، دید در شب، پیکربندی سوئیچ های شبکه، انتقال تصویر و . مکان مناسب برای نصب دوربین مدار بسته با توجه به نیاز افراد متفاوت است و این موضوع اولین مرحله از مراحل آموزش نصب دوربین مدار بسته است.

بسیاری از افراد دوربین را بالای در اصلی ساختمان، درب ورودی نفر رو، درب ورودی خودرو، فضای جلو آسانسور، راه پله، فضای جلو انباری، پارکینگ و . دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت عملی و در کارگاه مجهز برگزار میشود، در این دوره مراحل نصب دوربین مدار بسته زیر نظر مدرس و توسط هنرجویان انجام میشود. بله ، پس از پایان دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته مدرک دوزبانه فنی حرفه ای که در سطح بین الملل دارای اعتبار اس اعطاء می شود. دوره آموزش نصب دوربین مداربسته آی پی و تنظیمات دستگاه DVR هر هفته برگزار میشود.

یادگیری نصب دوربین مدار بسته

لازم به ذکر است که یک سیستم مبتنی بر DVR یک سیستم امنیتی سیمی است ، در حالی که سیستم های NVR می توانند یک سیستم سیمی یا بی سیم باشند. برای همه کارآموزان عزیز مدرک رسمی فنی و حرفه ای دو زبانه صادر خواهد شد. شماتیک همه دوربین ها شبیه به هم هستند و بیس کلی نصب انواع دوربین ها آموزش داده میشود. نمایندگی انستیتو ایزایران به شماره نمایندگی ۹۴۴۵۶۱۲۴ به عنوان مجهزترین و تخصصی ترین مرکز آموزش دوره های تخصصی سخت افزاری شناخته میشود. افتخار ما این است که نماینده انستیتو ایزایران تاسیس شده در سال ۱۳۵۱ باشیم و بتوانیم خدمات آموزشی شایسته به عموم مردم ایران و خانواده نیرو های مسلح ارائه دهیم .

با شرکت در کلاس های آنلاین توانایی نصب، سرویس و عیب یابی انواع دوربین های مدار بسته تحت شبکه آنالوگ و HD را به طور کامل بدست خواهید اورد. این مسائل که باعث رشد ترس می شود ، می تواند ناشی از جهان خارج (یعنی از کشورهای دیگر) یا از داخل باشد ، و دلایل زیادی وجود دارد که ما در معرض خطر هستیم. با این وجود راه حل هایی وجود دارد که می تواند خطرات را کاهش دهد و شهروندان را آرامتر کند. یکی از آنها نصب سیستم های نظارت تصویری است و در کنار آن دوره آموزشی دوربین های مدار بسته می باشد.

اموزشگاه نصب و راه اندازی دوبین های مداربسته

دوره آموزش نصب و تعمیر کولر گازی سفیر قرن شما را به عنوان نصاب و متخصص آماده کرده به صورتیکه می توان … در حین نصب با چالش های مختلف روبرو می شوند که استاد دوره به آن ها در مورد حل مشکلات و چالش ها کمک می کند. از این رو ادعا می شود که این دوره به صورت صد در صد تضمینی و عملی قابل ارائه هستند. به عنوان نصاب ، سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته در شرکت مترو مشغول به کار شود. به عنوان نصاب ، سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته در ادارات ،کارخانجات و شرکتها مشغول به کار شود. شامل پشتیبانی نامحدود از سوی مجتمع فنی حرفه ای دارالفنون می باشد که این بدان معناست که بعد از اتمام دوره نیز دارالفنون همیار شما خواهد ماند و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر آموزشگاه فنی حرفه ای دارالفنون ری تماس حاصل فرمایید.

دکمه بازگشت به بالا