استان ها

افتتاح چند پروژه‌ در خراسان جنوبی با حضور استاندار

خبر روزانه/خراسان جنوبی همزمان با سومین روز دهه فجر و با حضور استاندار خراسان جنوبی پروژه‌هایی افتتاح شد.

همزمان با سومین روز دهه فجر و با حضور استاندار خراسان جنوبی کلید دو واحد مسکونی معلولین و سرپرست خانوار در روستا غنی آباد تحویل شد.

در جریان سفر استاندار به شهرستان بشرویه و با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، این دو واحد مسکونی در روستای غنی آباد از توابع شهرستان بشرویه واگذار شد.
عملیات اجرایی احداث این دو واحد مسکونی اوایل امسال آغاز شده و امروز طی مراسمی تحویل شدند. مجموع اعتبار هزینه شده برای احداث این دو واحد مسکونی ۱۵ هزار و ۵۳۰ میلیون ریال عنوان شده است.

بهره برداری همزمان از آسفالت معابر ۵ روستا در بشرویه

طی مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی، آسفالت معابر ۵ روستا در بشرویه به صورت متمرکز هم به بهره برداری رسید.

همزمان با سومین روز دهه فجر و در جریان سفر استاندار به شهرستان بشرویه، پروژه آسفالت معابر ۵ روستا به صورت متمرکز در روستای غنی آباد افتتاح شد.
این پروژه تحت عنوان بهره برداری ۲۷ هزار و  ۷۰۰ متر زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت معابر ۵ روستا در فهرست برنامه های استاندار در سفر به بشرویه پیش بینی شده بود عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار ۴۶ هزار میلیون ریال، سال ۱۴۰۱ آغاز شده و با اجرای این پروژه ۲ هزار و ۹۰۰ نفر اهالی روستاهای غنی آباد، شهرک امام، نیگنان، شهید قاسم پور و فتح آباد از راه آسفالته ایمن برخوردار شدند.

غرس ۶۰ هزار اصله نهال در ریگ بشرویه

کاشت نهال در عرصه ۴۰۶ هکتاری ریگ بشرویه در جریان سفر استاندار خراسان جنوبی، به طور رسمی آغاز شد و در راستای تحقق طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت، غرس ۶۰ هزار اصله نهال در عرصه ۴۰۶ هکتاری ریگ بشرویه برنامه ریزی شد.

تاکنون ۳۲ هکتار از این عرصه چاله کنی شده و امروز و در جریان حضور استاندار، ۸۰۰ اصله نهال قره داغ، تاغ، گز شاهی و … در این منطقه کاشته شد. این عرصه در منطقه شمال شهر بشرویه و در بالا دست اراضی کشاورزی و باغات مردم واقع شده و کاشت این ۶۰ هزار اصله نهال، حرکت ماسه های روان را مهار خواهد کرد.

افتتاح و غبارروبی یادمان شهدای گمنام بشرویه 

موضوع تکمیل پروژه یادمان شهدا به عنوان یکی از پروژه های نیمه تمام شهرستان بشرویه در دستور کار فرمانداری و دستگاه متولی – بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس- قرار گرفت و بعد از اتمام کار، امروز طی مراسمی به بهره برداری رسید. مجموع اعتبار هزینه شده برای این پروژه ۸ هزار و ۱۰۰ میلیون ریال گزارش شده است.

میزبانی خان سالار از استاندار خراسان جنوبی

این واحد بومگردی با سرمایه گذاری ۳ میلیارد تومانی (۳۰ هزار میلیون ریال) بخش خصوصی احداث شده است و عملیات اجرایی این پروژه سال ۱۴۰۰ آغاز شده است و راه اندازی این واحد بومگردی، ۵ نفر اشتغالزایی به همراه دارد.

مراسم افتتاح چمن مصنوعی با حضور استاندار خراسان جنوبی 

عملیات اجرایی این پروژه سال۱۴۰۱ آغاز و مجموع اعتبار هزینه شده برای احداث این زمین ۱۸ هزار میلیون ریال، معادل ۱۸ میلیارد ریال برآورد شده است که این چمن مصنوعی، شرایط مناسبی را برای ورزش ۵ هزار نفر جمعیت دانش آموزی شهرستان بشرویه فراهم آورده است.

افتتاح یک باب آموزشگاه ۶ کلاسه در شهر بشرویه

همزمان با سومین روز دهه فجر و با حضور جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی، یک باب مدرسه ۶ کلاسه خیرساز افتتاح شد و اعتبار هزینه شده برای احداث این آموزشگاه ۷۵ هزار میلیون ریال عنوان شده است و ۱۸۰ دانش آموز شهر بشرویه از عواید این واحد آموزشی بهره مند می‌شوند.

افتتاح ساختمان اداره تأمین اجتماعی شهر بشرویه

با اعتبار ۱۵۰ هزار میلیون ریال با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی افتتاح ساختمان اداره تأمین اجتماعی شهر بشرویه رقم خورد.

بهره‌ برداری از طرح هادی روستای مزار سیدعلی بخش سرداران شهرستان نهبندان با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، جمعیت برخوردار ۷۴۵ نفر در قالب ۱۸۰ خانوار را در بر می گیرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا