اقتصادی

بازدید وزیر نیرو از سددر حال ساخت گلورد

خبر روزانه/مازندران وزیر نیرو گفت: سد گلورد با سرعتی که در یکی دو سال اخیر گرفته سریع‌تر تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

علی اکبر محرابیان امروزT اول آذرماه در سفر یک روزه به مازندران بعد از بازدید از طرح توسعه نیروگاه شهید سلیمی نکا از سد گلورد نیز بازدید کرد.

او در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از طرح‌های ویژه مدیریت آب در مازندران به ویژه شرق استان، تکمیل سد گلورد است، اظهار کرد: سد گلورد از لحاظ مخزنی و طرح معماری بسیار خوب و اثر بخش و از نظر گردشگری و توریستی هم از زیباترین نقاط کشور محسوب می‌شود.

بازدید وزیر نیرو از سددر حال ساخت گلورد

او با بیان اینکه همزمان با اجرای سد، شبکه‌های آبیاری تکمیل و طرح انتقال آب به شهرهای منطقه برای تامین آب شرب در حال اجرا است، ابراز امیدواری کرد، این طرح‌ها با تزریق اعتبار در حداقل زمان به بهره‌برداری برسد.

بازدید وزیر نیرو از سددر حال ساخت گلورد

استاندار مازندران نیز به خبرنگاران گفت: پروژه سد گلورد طرح ملی است که علاوه بر اینکه یک سد مخزنی است، مقصد گردشگری نیز در آن دیده شد.

بازدید وزیر نیرو از سددر حال ساخت گلورد

سید محمود حسینی‌پور ابراز امیدواری کرد، با دستوری که امروز وزیر نیرو صادر کرد تا پایان امسال بحث افتتاح سد را خواهیم داشت و مردم از آب شرب و گردشگری آن بهره‌مند می‌شوند.

وی تصریح کرد: همزمان با تکمیل سد، سازه پل ۲۸۰ متری که از بزرگترین پل‌های ایران محسوب می‌شود با کاربری وسائط نقلیه و گردشگری قابل استفاده خواهد بود.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های پیشرفته و دستیابی به منابع موثق، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما اطلاعات کامل و تحلیل‌های به‌روز را ارائه دهم تا شما بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا