استان ها

حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث ناامیدی دشمن می‌شود

خبر روزانه/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی باعث ناامیدی دشمن می‌شود.

مسلم مرادی امروز ۲۵ دی‌ماه در جلسه هماهنگی کمیته‌های ستاد انتخابات شهرستان بروجرد که در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: تلاش همه ما باید جلب مشارکت گسترده‌تر مردم در این انتخابات باشد تا شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه باشیم که در آن‌همه مردم بتوانند حضور یافته و رأی و نظر خود را در پای صندوق‌های رأی اعلام کنند.

وی تصریح کرد: مجریان برگزاری انتخابات با حفظ امنیت و سلامت انتخابات، زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم می‌کنند و این حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث یاس و ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: مجریان برگزاری انتخابات با رعایت اصل بی‌طرفی و حفظ سلامت و امنیت انتخابات، بسترهای لازم جهت انتخاباتی پرشور را فراهم خواهند کرد.

مرادی اضافه کرد: در تاریخ  ۴۵ ساله بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، انتخابات در ایران در بالاترین ظرفیت مورد استفاده قرار داده شده است و قابل مقایسه با هیچ کشوری در دنیا نیست.

وی بیان کرد: اهمیت انتخابات آن‌قدر بالاست که در همه دوران مورد تذکر، توجه و اشاره امامین انقلاب بوده است.

گفتنی است، در این جلسه مسئولین کمیته‌های ستاد انتخابات شهرستان به ارائه گزارش اقدامات انجام گرفته پرداخته و موارد و موضوعات مرتبط در امر برگزاری انتخابات پیش رو را بازگو کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا