پایان کار نبیل باهویی مهاجم سوئدی در پرسپولیس

آفتاب‌‌نیوز :

نبیل باهویی، مهاجم سوئدی پرسپولیس که صحبت‌های زیادی مبنی بر حضورش در لیست مازاد وجود داشت، سرانجام پس از توافق با این باشگاه قراردادش را فسخ کرد.

حضور او در پرسپولیس از ابتدا با حواشی زیادی همراه بود. یحیی گل‌محمدی، سرمربی سابق سرخ‌ها، پس از جذب نبیل اعلام کرده بود که او گزینه مدنظرش نیست و تنها با نظر باشگاه جذب شده است.

هفته‌های زیادی زمان برد تا نبیل باهویی به فرم بازی برسد و پس از اینکه در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت نتوانست در چهره یک مهاجم تمام عیار و امیدوارکننده نشان بدهد تا در نهایت صحبت‌های زیادی در مورد پایان کارش در پرسپولیس شکل بگیرد.

او برخلاف شهاب زاهدی که در روز‌های اخیر قید حضور در تمرینات را زده بود و در نهایت قراردادش را فسخ کرد، تا همین دیروز حضور مستمر در تمرینات سرخ‌ها داشت، اما در نهایت با توجه به محدودیت در لیست خارجی‌های پرسپولیس، برای ثبت قرارداد ارونوف از لیست این تیم کنار گذاشته شد.

نبیل باهویی در این فصل تنها یک گل زد که آن هم در دیدار برابر استقلال خوزستان بود و می‌توان نام او را در سیاهه بلندبالای خارجی‌های ناموفق پرسپولیس قرار داد.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا