اجتماعیبرترینهای کسب و کار

علت وقتی اینستاگرام میگوید پوشش خبری بازخوانی نمیشود

رفع مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام (پوشش خبری بازخوانی نمیشود)

رویای اینستاگرام در فضای رسانه های اجتماعی با ویژگی های جدیدی مانند Reels ، Stories و موارد دیگر ادامه می یابد. با این حال ، این ویژگی های اضافه شده با ثبات سرویس همراه است. در نتیجه ممکن است با مشکلاتی مانند عدم نمایش تصاویر پروفایل در اینستاگرام روبرو شوید و گاهی اوقات ، نمی توانید فید خود را تازه کنید. اگر پوشش خبری بازخوانی نمیشود، پست بهترین ربات اینستاگرام چیست؟ را بخوانید تا رفع مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام را حل کنید.

آموزش رفع مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام | بازخوانی پیج اینستاگرام | پوشش خبری بازخوانی نمیشود به انگلیسی

رفع مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام

این مشکل در برنامه اندروید Instagram بیشتر پابرجاست ، اما در این پست ، ما هر دو برنامه iOS و اندروید  اینستاگرام را برای رفع مشکل تغذیه بازخوانی نمی کنیم.

۱. سرورهای اینستاگرام را بررسی کنید

این یکی از اصلی ترین دلایلی است که باعث می شود پوشش خبری اینستاگرام بازخوانی نمیشود . به دلیل تقاضای بی سابقه بیش از +یک میلیارد کاربر اینستاگرام ، ممکن است سرور بیش از حد بارگیری کرده و خطاهایی را برای کاربران ایجاد کند.

می توانید به وب سایت downdetector بروید و Instagram را جستجو کنید. اگر متوجه افزایش شدید داده های آماری شده اید ، منتظر باشید ، شما چاره ای ندارید جز اینکه منتظر بمانید تا اینستاگرام مشکل را از طرف آنها حل کند.

همچنین می توانید به توییتر بروید و موضوعات پرطرفدار را بررسی کنید تا مطمئن شوید اینستاگرام خراب است یا خیر.

۲. اینستاگرام را به روز کنید

همه عادت ندارند برنامه ها را به طور مرتب از App Store یا Google Play Store به روز کنند. اما گاهی اوقات ، شما باید برنامه های روزانه خود مانند Instagram ، WhatsApp و غیره را به روز کنید که قول ثبات و قابلیت اطمینان بیشتری را می دهد.

فروشگاه Google Play یا App Store را باز کنید و برنامه Instagram را به آخرین نسخه موجود به روز کنید. سپس ، Instagram را باز کنید و سعی کنید صفحه اصلی را دوباره بارگیری کنید.

۳. فعال کردن داده تلفن همراه برای اینستاگرام (آیفون)

آیفون به شما امکان می دهد داده های تلفن همراه را در برنامه های خاص محدود کنید تا با مصرف داده ها زیاده روی نکنید. به عنوان مثال ، اگر داده تلفن همراه Instagram را غیرفعال کرده اید ، فید بارگیری نمی شود. در عوض ، مراحل زیر را دنبال کنید تا دوباره فعال شود.

مرحله ۱: برنامه تنظیمات را در iPhone باز کنید.

مرحله ۲: پایین بروید و Instagram را پیدا کنید.

مرحله ۳: Mobile Data را از منوی زیر فعال کنید.

پوشش خبری بازخوانی نمیشود

۴. از اتصال سریع اینترنت استفاده کنید

با استفاده از Reels ، Stories و ویدئوها ، اینستاگرام به یک اتصال اینترنتی قوی نیاز دارد تا محتوا را برای شما بارگذاری کند.

اگر بر روی اتصال به اینترنت کند کار می کنید ، برای بازخوانی فید اینستاگرام ، به شبکه بهتری بروید. به عنوان مثال ، دسترسی به اینستاگرام در شبکه عمومی Wi-Fi ممکن است منجر به عدم وجود خطای بازخوانی در برنامه شود.

شبکه های Wi-Fi عمومی معمولاً دارای تعداد زیادی دستگاه متصل به آنها هستند.

۵. توقف اجباری اینستاگرام (اندروید)

Force Stop در اندروید به طور کامل هرگونه فعالیت مرتبط با برنامه را در پس زمینه خاموش می کند. می توانید از این روش استفاده کرده و مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام  را رفع  کنید.

مرحله ۱: اینستاگرام را از صفحه اصلی یا کشوی برنامه پیدا کنید و نماد برنامه را طولانی فشار دهید.

مرحله ۲: به منوی اطلاعات برنامه (App Info) بروید.

مرحله ۳: روی Force stop ضربه بزنید و تصمیم خود را تأیید کنید.

رفع مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام

تلفن اندرویدی خود را راه اندازی مجدد کرده و دوباره اینستاگرام را باز کنید.

۶. پاک کردن حافظه پنهان و ذخیره سازی (اندروید)

اینستاگرام حافظه پنهان را در پس زمینه جمع آوری می کند تا بتواند به سرعت صفحات و حساب های مکرر شما را بارگیری کند. با این حال ، یک حافظه پنهان خراب ممکن است خطای پوشش خبری بازخوانی نمیشود  را ایجاد نکند. در اینجا نحوه پاک کردن حافظه پنهان و ذخیره سازی در Instagram در اندروید  وجود دارد.

مرحله ۱: روی نماد Instagram ضربه بزنید و به منوی اطلاعات برنامه بروید.

مرحله ۲: روی Storage & cache ضربه بزنید.

مرحله ۳: Clear storage و Clear cache را از منوی زیر انتخاب کنید.

پاک کردن حافظه کش اینستاگرام

دوباره اینستاگرام را باز کنید و خواهید دید که برنامه محتوای تازه را برای شما بارگیری می کند.

۷. استفاده از داده های نامحدود (اندروید)

اندروید یک حالت صرفه جویی در داده ارائه می دهد که به شما کمک می کند استفاده از داده ها را در تلفن محدود کنید. با این حال ، هنگامی که حالت صرفه جویی در داده روشن است ، ممکن است با اینستاگرام تداخل داشته باشد و نشان دهد نمی تواند پست های صفحه اصلی را بازخوانی کند.

نیازی نیست حالت صرفه جویی در داده را به طور کامل غیرفعال کنید. در عوض ، می توانید دسترسی نامحدود به داده های اینستاگرام را برای کارکرد عادی حتی زمانی که حالت صرفه جویی داده روشن است ، قرار دهید.

مرحله ۱: نماد برنامه Instagram را طولانی فشار داده و منوی اطلاعات برنامه را باز کنید.

مرحله ۲: به Mobile data & Wi-Fi  بروید و از منوی زیر ضامن Unrestricted data usage  را فعال کنید .

۸. ورود مجدد به اینستاگرام

این ترفند برای بسیاری موثر بوده است ، بنابراین ارزش یکبار امتحان کردن را دارد. ابتدا باید برنامه اینستاگرام را باز کنید ، به Account> More menu> Settings بروید.

به پایین بروید و از برنامه خارج شوید. دوباره وارد سیستم شوید و ببینید آیا مشکل برطرف شده است یا خیر.

۹. از فیلتر شکن استفاده کنید

در برخی مواقع عدم نمایش پست ها و استوری های دیگر کاربران در اینستاگرام با تغییر آی پی حل می شود. فیلترشکن  خود را روشن کنید و سپس وارد برنامه اینستاگرام شوید ، بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر ؟

10. ری استارت کردن تلفن همراه:

یکی از روش هایی که می توانید از آن برای رفع پوشش خبری بازخوانی نمیشود در اینستاگرام استفاده کنید، این است که تلفن خود را ری استارت کنید. خاموش و روشن کردن تلفن همراه می تواند یکی از آسان ترین روش ها برای رفع این ارور خسته کننده باشد. اگر این کار انجام دادید و باعث رفع ارور بازخوانی نشدن پوشش خبری اینستاگرام نشد، باید از روش های دیگر استفاده کنید تا شاید بتوانند به شما در رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام کمک کنند.

11. آپدیت نبودن اینستاگرام شما:

یکی از مهم ترین دلایل بیرون پریدن از اینستاگرام این است که اینستاگرام شما آپدیت نمی باشد. آپدیت بودن اینستاگرام یکی از مهم ترین چیزهایی است که اگر در این برنامه فعالیت می کنید، باید حتما رعایت کنید. اگر اینستاگرام شما آپدیت نباشد برخی از قابلیت های اینستاگرام برای شما به درست کار نمی کند.

علاوه بر این اگر اینستاگرام شما آپدیت نباشد، می تواند باعث روبرو شدنتان با برخی از ارورها شود. یکی از این ارورها که می تواند دلیل آن آپدیت نبودن اینستاگرام باشد، خطای پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام می باشد. اگر دلیل روبرو شدن شما با این ارور خسته کننده، آپدیت نبودن اینستاگرام شما باشد، بهترین راه حل این است که اینستاگرام خود را آپدیت کنید. بعد از آپدیت اینستاگرام خود، اگر دیگر این مشکل برای شما رخ نداد، مطمئن باشید که دلیل آن آپدیت نبودن اینستاگرام شما می باشد.

شروع به مرور اینستاگرام کنید

همیشه می توانید از دستگاه دیگری از اینستاگرام استفاده کنید یا نسخه وب اینستاگرام را برای آخرین راه حل  رفع مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام  انتخاب کنید. علاوه بر این ، اگر از اینستاگرام خسته شده اید یا می خواهید از بستر رسانه های اجتماعی استراحت کنید ، می توانید حساب اینستاگرام خود را برای همیشه غیرفعال یا حذف کنید.

منبع: دنیای اقتصاد

دکمه بازگشت به بالا