ریپورت در اینستاگرام

برای اطلاع از انواع ریپورت در اینستاگرام، ما را تا انتهای این مقاله از دیجی فالوور دنبال کنید. دلایل زیادی وجود دارد که چرا اینستاگرام ممکن است شما ریپورت کند. اگر این عوامل را به خوبی یاد بگیرید، می‌توانید با اجتناب از آنها از گزارش شدن به وسیله اینستاگرام جلوگیری کنید.

اگر هنگام ورود به اکانت اینستاگرام خود پیغام اکشن بلوک مشاهده کردید به این معنی است که اکانت اینستاگرام شما ریپورت شده است. هنگامی که نمی‌توانید فعالیت‌های خاصی مانند ارسال پیام، نظر دادن، لایک کردن پست و غیره اینستاگرام شما ریپورت شده است. البته گاهی اوقات با پیغام اکشن مسدود کننده نیز مواجه می‌شوید. وقتی متوجه شدید که صفحه‌ای قوانین صفحه اینستاگرام را نقض کرده است، می‌توانید آن را گزارش دهید.

رفع ریپورت در اینستاگرام

لطفا توجه داشته باشید که اینستاگرام نسبت به کپی رایت بسیار حساس است. در مرحله اول، اکانت خود را از ربات ها و ابزارهای جانبی جدا کنید. ثانیا بیو خود را تغییر دهید و اطلاعات تماس را در پروفایل اینستاگرام خود وارد کنید و سپس تا 48 ساعت هیچ فعالیتی نشان ندهید. این بدان معناست که تقریباً هر فعالیتی از جمله لایک کردن پست ها، کامنت گذاشتن روی کامنت ها، نظرات و کامنت های زیر پست ها و همچنین دنبال کردن کاربران اینستاگرام و همچنین حذف فالوورها و غیره.

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که هر کاربر اینستاگرام می‌تواند با آن مواجه شود، ریپورت شدن است. این حرکت به دلیل نقض از قوانین این اپلیکیشن رخ می دهد و فرد ریپورت شده از امکان انجام هر کاری محروم می شود. اما توجه به این مسئله هم حائز اهمیت است که خرید فالوور اینستاگرام در سایت دیجی فالوور کاملا طبق الگوریتم اینستاگرام است و هیچ مشکلی از این بابت به وجود نمی اید.

چگونه ریپورت اینستاگرام را برگردانیم؟

اگر در دستگاه‌های دیگر وارد اینستاگرام شده‌اید، در همه دستگاه‌ها از حساب کاربری خود خارج شوید. سپس فقط با تلفن همراه ایپی ثابت وارد می شوید. این به احتمال زیاد مشکل بلاک شدن شما را حل خواهد کرد. راه دوم برای رفع مشکل رپورتاژ اینستاگرام استفاده از یک ویژگی داخلی اینستاگرام است که در آن می توانید از اینستاگرام بخواهید تا ریپورتینگ اکانت شما را برطرف کند.

برای این کار وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و از صفحه پروفایل وارد تنظیمات اینستاگرام شوید و از صفحه گزارش مشکل میتوانید به اینستاگرام ایمیل ارسال نمایید. ترفند دیگری که می توان از آن برای رفع انسداد اینستاگرام استفاده کرد. تغییر رمز عبور اینستاگرام یکی از ساده ترین راه ها برای حذف محدودیت ها در اینستاگرام است

رفع مسدود شدن حساب اینستاگرام با پیغام اکشن بلاک

فقط در صورتی که به شخصی مشکوک هستید از صفحه بازدید کنید و اگر صفحه برای شما باز نشد ممکن است گزارش شده باشید، اگر این شخص پستی ارسال کرد اما برای شما ظاهر نشد، پس این شخص شما را گزارش کرده است. محتوای تکراری مانند پست های تکراری، نظرات و ایموجی ها دلیل دیگری برای ریپورت و گزارش است. مشاهده تعداد زیادی صفحه در مدت زمان کوتاه یکی از فعالیت هایی است که به عنوان اسپم شناخته می شود.

تفاوت ریپورت کردن در اینستاگرام و بلاک کردن در اینستاگرام

بلاک ممکن است توسط کاربران پیاده سازی شده باشد یا کاربر توسط اینستاگرام بلاک شده باشد. میتوانید از کامنت انگلیسی معنادار استفاده کنید. با توجه به دلیل ریپورت در اینستاگرام، سعی کنید ریپورت را رفع کنید. انتخاب بهترین راه برای رفع ریپورت اینستاگرام بر اساس دلیل ریپورت شدن شما است. در بالا ذکر شد که برای رفع ریپورت اینستاگرام می توانید از کلمات انگلیسی برای رفع ریپورت اینستاگرام در قسمت نظرات هر پست استفاده کنید. در زیر چند متن انگلیسی برای رفع ریپورت اینستاگرام آورده :شده است

Im got blocked please comment

Such a beautiful day

How many peple can help me?

Nice photo you have

رفع ریپورت توسط تیم دیجی فالوور

اگر روش‌های بالا مشکل شما را حل نکرد، می‌توانید از ایمیل زیر برای تماس با پشتیبانی اینستاگرام استفاده کنید و از آن‌ها بخواهید حساب شما را از گزارش حذف کنند و همچنین شما میتوانید مشکل بلاک شدن یا ریپورت اکانت اینستاگرام خود را به تیم ما بسپارید ما در کمترین زمان به شما کمک خواهیم کرد تا رفع گزارش اکانت خود را در کمترین زمان به انجام برسانید. کلیه خدمات اینستاگرام در سایت دیجی فالوور انجام میشود که میتوان به خرید فالوور ارزان، لایک اینستاگرام که استارت تمامی سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا